комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180868 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 95 mm |
| височина | 61,8 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.040 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180868 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | KBA 60714 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21269
|
|
ICER 21270
|
|
ICER 21271
|
|
ICER 21272
|
|
A.B.S. 36706
31.58 €
-20%
25.26 €
|
|
BENDIX 571433B
|
|
BOSCH 0986424184
|
|
BOSCH 0986524184
|
|
DELPHI LP902
46.7 €
-20%
37.36 €
|
|
FIRST LINE 1207
|
|
ICER 180868
47.55 €
-0%
47.55 €
|
|
LEADER PARTS 20305531
|
|
LÖBRO 32540
|
|
OPTIMAL 12055
|
|
PEX 7345
|
|
SACHS 111_1043
|
|
SIMER 457
|
|
SPIDAN 32540
|
|
STOP 571433S
|
|
TEXTAR 2127117025
|
|
ALFA ROMEO 0060765018
|
| Alfa Romeo 33 (905) | 75 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 105 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (907A) | 88 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (907A) | 132 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (907B) | 88 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (907A) | 132 коня | бензин |
| Alfa Romeo 33 (905) | 73 коня | дизел |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 84 коня | дизел |
| Alfa Romeo 33 (907A) | 84 коня | дизел |
| Alfa Romeo 33 Sportwagon (905A) | 118 коня | бензин |
