комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180875 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 114,1 mm |
| височина | 50 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.165 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180875 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/314 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21650
|
|
ICER D5357417
|
|
ICER D6027482
|
|
PROTON MB928816
|
|
A.B.S. 36772
20.58 €
-20%
16.46 €
|
|
AKEBONO A317K
|
|
APEC braking 0437
|
|
ATE 13046059532
|
|
ATE 605953
|
|
BENDIX 572375B
|
|
BORG & BECK BBP1521
|
|
BOSCH 0986460980
|
|
BREMBO P54015
|
|
CHASE 0192
|
|
DELPHI LP736
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
DOYEN GDB1129
|
|
FERODO FDB759
27.38 €
-20%
21.9 €
|
|
FIRST LINE 3141
|
|
FMSI-VERBAND D5357417
|
|
FMSI-VERBAND D6027482
|
|
FREN-J 460181
|
|
FTE BL2368A1
|
|
GALFER 21101
|
|
GALFER B1G10211012
|
|
GALFER G1021101
|
|
GIRLING 6111299
|
|
HELLA PAGID T3000
|
|
HP (ZEBRA) HP2821
|
|
ICER 180875
16.87 €
-0%
16.87 €
|
|
ICER 180875049
|
|
ICER 180875396
|
|
ICER 180875825
|
|
JURID 572375J
|
|
LEADER PARTS 20305591
|
|
LÖBRO 31819
|
|
LUCAS GDB1129
|
|
LUCAS CAV GDB1129
|
|
LUCAS DIESEL GDB1129
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1129
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1129
|
|
LUCAS TVS GDB1129
|
|
MAGNETI MARELLI BP0571
|
|
METALFREN 00390
|
|
MGA MGA390
|
|
MINTEX MDB1495
|
|
MK Kashiyama D06042
|
|
MOPROD MDP1131
|
|
NECTO FD6573A
|
|
NK 223017
|
|
OPTIMAL 9714
|
|
PAGID T3000
|
|
QH Benelux BP602
|
|
QUINTON HAZELL BP602
|
|
REMSA 235700
|
|
REMSA 35700
|
|
ROADHOUSE 235700
|
|
ROULUNDS RUBBER 460181
|
|
SACHS 111_0195
|
|
sbs 1501223017
|
|
SIMER 585
|
|
SPIDAN 31819
|
|
STOP 572375S
|
|
TEXTAR 2165015004T4047
|
|
TRISCAN 811042001
|
|
TRW GDB1129
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
VALEO 598626
|
|
WOKING 257300
|
|
DAIHATSU 0449197505000
|
|
MITSUBISHI DBP511110
|
|
MITSUBISHI MB699464
|
|
MITSUBISHI MB699473
|
|
MITSUBISHI MB699474
|
|
MITSUBISHI MB928816
|
|
MITSUBISHI MB950554
|
|
MITSUBISHI MB950555
|
| Mitsubishi COLT III (C5_A) | 60 коня | дизел |
| Mitsubishi COLT III (C5_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT III (C5_A) | 84 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT III (C5_A) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III (C1_A, C6_A) | 60 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) | 60 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) | 86 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) | 94 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV седан (C6_A) | 60 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER IV седан (C6_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV седан (C6_A) | 84 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV седан (C6_A) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV (C6_A, C7_A) | 60 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER IV (C6_A, C7_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV (C6_A, C7_A) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi COLT IV (CA_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER V (CB/D_A) | 75 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER IV (C6_A, C7_A) | 84 коня | бензин |
