комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180878 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 127,6 mm |
| височина | 50,4 mm |
| дебелина | 16 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.291 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180878 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-02A0111/1659 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21280
|
|
ICER D5077386
|
|
A.B.S. 36739
26.31 €
-20%
21.05 €
|
|
AKEBONO A252K
|
|
ATE 13046059492
|
|
ATE 605949
|
|
BENDIX 571400B
|
|
BOSCH 0986410981
|
|
BOSCH 0986460981
|
|
BREMBO P56023
|
|
CECAUTO 615870
|
|
DELPHI LP670
23.08 €
-20%
18.47 €
|
|
DELPHI LP818
|
|
DOYEN GDB1005
|
|
FERODO FDB667
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
FIRST LINE 1453
|
|
FMSI-VERBAND D5077386
|
|
FREN-J 461881
|
|
FTE BL1280A1
|
|
GIRLING 6110059
|
|
HELLA PAGID T0394
|
|
HP (ZEBRA) HP2744
|
|
ICER 180878
20.54 €
-0%
20.54 €
|
|
ICER 180878396
|
|
JURID 571400J
|
|
LEADER PARTS 20305611
|
|
LÖBRO 30952
|
|
LUCAS GDB1005
|
|
LUCAS CAV GDB1005
|
|
LUCAS DIESEL GDB1005
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1005
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1005
|
|
LUCAS TVS GDB1005
|
|
MAFIX PL199
|
|
MAGNETI MARELLI BP0503
|
|
MGA MGA287
|
|
MINTEX MDB1443
|
|
MK Kashiyama D01162
|
|
MOPROD MDP1109
|
|
MOTRIO 8671016535
|
|
NECTO FD6480A
|
|
OPTIMAL 9691
|
|
PAGID T0394
|
|
QH Benelux BP579
|
|
QUINTON HAZELL BP579
|
|
REMSA 234400
|
|
REMSA 234410
|
|
REMSA 34400
|
|
REMSA 34410
|
|
ROADHOUSE 234400
|
|
ROADHOUSE 234410
|
|
ROULUNDS RUBBER 461881
|
|
SACHS 111_0210
|
|
SIMER 523
|
|
SPIDAN 30952
|
|
STOP 571400S
|
|
TEXTAR 2128016004T4047
|
|
TEXTAR 2128002
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
TRISCAN 811014947
|
|
TRW GDB1005
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
VALEO 598024
|
|
WOKING 244300
|
|
NISSAN 4106045E86
|
|
NISSAN 4106051E85
|
|
NISSAN 4106072J25
|
|
NISSAN 4106075J25
|
|
NISSAN D106M72J25
|
| Nissan PRIMERA (P10) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P10) | 75 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P10) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P10) | 102 коня | бензин |
