комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180920 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 130,85 mm |
| височина | 60,86 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.300 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180920 |
| спирачна система | Bendix |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01030/139 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21631
|
|
ICER 23150
|
|
ICER 23151
|
|
A.B.S. 36836
31.78 €
-20%
25.42 €
|
|
ACDelco 14EP350
|
|
AD AD545
|
|
APEC braking 0803
|
|
ATE 13046039562
|
|
ATE 603956
|
|
BARUM BA2078
|
|
BENDIX 571757B
|
|
BORG & BECK BBP1400
|
|
BOSCH 0986461757
|
|
BOSCH 0986561757
|
|
BREMBO P61052
|
|
CECAUTO 616130
|
|
CHASE 0857
|
|
DELPHI LP787
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
DOYEN GDB1101
|
|
FERODO FDB874
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FIRST LINE 3015
|
|
FREN-J 592481
|
|
FTE BL1358A2
|
|
GIRLING 6111013
|
|
HELLA PAGID 8DB355019201
|
|
HELLA PAGID T9038
|
|
HP (ZEBRA) HP2880
|
|
ICER 180920
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
JURID 571757J
|
|
LEADER PARTS 20305721
|
|
LÖBRO 32000
|
|
LUCAS GDB1101
|
|
LUCAS CAV GDB1101
|
|
LUCAS DIESEL GDB1101
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1101
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1101
|
|
LUCAS TVS GDB1101
|
|
MAFIX PL016
|
|
MAGNETI MARELLI BP0328
|
|
MGA MGA331
|
|
MINTEX MDB1629
|
|
MOPROD MDP1126
|
|
MOTRIO 8671016571
|
|
NECTO FD6453A
|
|
NK 221930
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
OPTIMAL 9856
32.71 €
-20%
26.17 €
|
|
PAGID 8DB355019201
|
|
PAGID T9038
|
|
QH Benelux BP597
|
|
QUINTON HAZELL BP597
|
|
REMSA 243804
|
|
REMSA 43804
|
|
ROADHOUSE 243804
|
|
ROULUNDS RUBBER 592481
|
|
SACHS 111_0378
|
|
sbs 1501221930
|
|
SEBRO 2163117
|
|
SIMER 590
|
|
SPIDAN 32000
|
|
STOP 571757S
|
|
TEXTAR 2163117014T4078
|
|
TEXTAR 2163102
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
TRISCAN 811038156
|
|
TRW GDB1101
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
VALEO 598031
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
WOKING 538304
|
|
CITROEN 425114
|
|
CITROEN 425156
|
|
CITROEN 95667785
|
|
CITROEN 95667786
|
|
CITROEN 95667789
|
| Citroen XANTIA (X1) | 88 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 68 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 69 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 110 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 90 коня | дизел |
