комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180921 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131 mm |
| височина | 69,1 mm |
| дебелина | 16 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.480 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180921 |
| спирачна система | Bendix |
| контролен знак за преглед | KBA 60714 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21632
|
|
ICER 23148
|
|
ICER 23149
|
|
A.B.S. 36837
30.2 €
-20%
24.16 €
|
|
AD AD613
|
|
ATE 13046039722
|
|
ATE 603972
|
|
BENDIX 571756B
|
|
BENDIX 573503B
|
|
BORG & BECK BBP1468
|
|
BOSCH 0986424278
|
|
BREMBO P61053
|
|
CECAUTO 616140
|
|
DELPHI LP792
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
DOYEN GDB1102
|
|
FERODO FDB875
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
FIRST LINE 3085
|
|
FOMAR Friction 51592581Q
|
|
FREN-J 592581
|
|
FTE BL1359A2
|
|
GIRLING 6111023
|
|
HELLA PAGID T9039
|
|
HP (ZEBRA) HP2881
|
|
ICER 180921
34.15 €
-0%
34.15 €
|
|
JURID 571756J
|
|
LEADER PARTS 20305731
|
|
LÖBRO 32001
|
|
LUCAS GDB1102
|
|
LUCAS CAV GDB1102
|
|
LUCAS DIESEL GDB1102
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1102
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1102
|
|
LUCAS TVS GDB1102
|
|
MAFIX PL017
|
|
MAGNETI MARELLI BP0454
|
|
MGA MGA332
|
|
MINTEX MDB1630
|
|
MOPROD MDP1139
|
|
MOTRIO 8671016580
|
|
NECTO FD6452A
|
|
NK 221931
|
|
OPTIMAL 9857
36.82 €
-20%
29.45 €
|
|
PAGID T9039
|
|
PEX 7290
|
|
QH Benelux BP610
|
|
QUINTON HAZELL BP610
|
|
REMSA 243904
|
|
REMSA 43904
|
|
ROADHOUSE 243904
|
|
ROULUNDS RUBBER 592581
|
|
sbs 1501221931
|
|
SEBRO 2163216
|
|
SIMER 591
|
|
SPIDAN 32001
|
|
STOP 571756S
|
|
TEXTAR 2163216014T4047
|
|
TEXTAR 2163201
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
TRISCAN 811038180
|
|
TRW GDB1102
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
VALEO 598383
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
WOKING 539304
|
|
CITROEN 425113
|
|
CITROEN 425157
|
|
CITROEN 425292
|
|
CITROEN 95667787
|
| Citroen XANTIA (X1) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 152 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X1) | 150 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X1) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 101 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X1) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 75 коня | дизел |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | дизел |
| Citroen XANTIA (X2) | 121 коня | бензин |
| Citroen XANTIA (X2) | 132 коня | бензин |
| Citroen XANTIA Break (X2) | 90 коня | дизел |
