комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180928 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 90 mm |
| височина | 63,2 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.985 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180928 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | KBA 60714 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21100
|
|
ICER 21101
|
|
ICER 21533
|
|
ZASTAVA 46602617
|
|
ZASTAVA 72320156NBK
|
|
ZASTAVA 72320159NBK
|
|
BENDIX 571869B
|
|
DELPHI LP675
|
|
DOYEN GDB0836
|
|
FERODO FDB635
69.91 €
-20%
55.93 €
|
|
FREN-J 475681
|
|
GIRLING 6108361
|
|
HP (ZEBRA) HP2737
|
|
ICER 180928
27.72 €
-0%
27.72 €
|
|
ICER 180928700
|
|
LÖBRO 31753
|
|
LUCAS GDB836
|
|
LUCAS CAV GDB836
|
|
LUCAS DIESEL GDB836
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB836
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB836
|
|
LUCAS TVS GDB836
|
|
MAGNETI MARELLI BP0937
|
|
MGA MGA299
|
|
MINTEX MDB1468
|
|
MOPROD MDP1284
|
|
NECTO FD6361A
|
|
OPTIMAL 9677
|
|
QH Benelux BP596
|
|
QUINTON HAZELL BP596
|
|
REMSA 226412
|
|
REMSA 226414
|
|
ROADHOUSE 226412
|
|
ROADHOUSE 226414
|
|
ROULUNDS RUBBER 475681
|
|
SACHS 111_1048
|
|
SIMER 527
|
|
SPIDAN 31753
|
|
TRW GDB836
|
|
VALEO 598336
|
|
WOKING 364312
|
|
WOKING 364314
|
