комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180930 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 129,9 mm |
| височина | 55,5 mm |
| дебелина | 18,3 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.570 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180930 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/045 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20916
|
|
ICER 20919
|
|
ICER 21388
|
|
ICER D14968696
|
|
ALPINE 6000008895
|
|
BENDIX 571476B
|
|
BREMBO P68014
|
|
CECAUTO 615630
|
|
FMSI-VERBAND D14968696
|
|
FREN-J 492681
|
|
FTE BL1313B2
|
|
HELLA PAGID T9033
|
|
ICER 180930
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
LEADER PARTS 20305791
|
|
LÖBRO 32003
|
|
LuK D00013170
|
|
MAFIX PL149
|
|
MAGNETI MARELLI BP0921
|
|
MGA MGA308
|
|
MOPROD MDP1134
|
|
MOTRIO 8671016175
|
|
OPTIMAL 9871
41.01 €
-20%
32.81 €
|
|
PAGID T9033
|
|
PEX 7253
|
|
QH Benelux BP605
|
|
QUINTON HAZELL BP605
|
|
ROULUNDS RUBBER 492681
|
|
SACHS 111_0326
|
|
sbs 1501223925
|
|
SPIDAN 32003
|
|
STOP 571476S
|
|
VALEO 598974
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
WOKING 308312
|
|
DAEWOO LU209191
|
|
RENAULT 410601531R
|
|
RENAULT 6000008895
|
|
RENAULT 7701203730
|
|
RENAULT 7701203968
|
|
RENAULT 7701204417
|
|
RENAULT 7701206288
|
|
RENAULT 7701209077
|
| Renault SAFRANE I (B54_) | 262 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 90 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 83 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 167 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 113 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 88 коня | дизел |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 107 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 137 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 113 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 139 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 90 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 94 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 139 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 90 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 94 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 113 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 83 коня | дизел |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault MEGANE I Coach (DA0/1_) | 147 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 113 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 167 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 113 коня | дизел |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 113 коня | дизел |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 165 коня | бензин |
| Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | 90 коня | дизел |
| Renault MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) | 147 коня | бензин |
| Renault MEGANE I (BA0/1_) | 147 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 190 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 190 коня | бензин |
| Renault SPORT SPIDER (EF0_) | 150 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 98 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 98 коня | дизел |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 167 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 120 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 120 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 107 коня | бензин |
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 107 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 132 коня | бензин |
