комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180931 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 105 mm |
| височина | 54,87 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 1.035 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 180931 |
| спирачна система | Bendix |
| контролен знак за преглед | KBA 60715 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20315
|
|
BENDIX 571748B
|
|
BOSCH 0986424147
|
|
DELPHI LP1453
|
|
DELPHI LP825
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
FERODO FDB881
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FIRST LINE 1347
|
|
FREN-J 643481
|
|
FTE BL1489A2
|
|
GIRLING 6111203
|
|
HELLA PAGID T9053
|
|
HP (ZEBRA) HP7052
|
|
ICER 180931
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
LEADER PARTS 20305801
|
|
LUCAS GDB1120
|
|
LUCAS CAV GDB1120
|
|
LUCAS DIESEL GDB1120
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1120
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1120
|
|
LUCAS TVS GDB1120
|
|
MAGNETI MARELLI BP0565
|
|
MGA MGA320
|
|
MINTEX MDB1916
|
|
MOPROD MDP1254
|
|
NK 223930
|
|
OPTIMAL 9899
|
|
PAGID T9053
|
|
QH Benelux BP752
|
|
QUINTON HAZELL BP752
|
|
REMSA 14492
|
|
REMSA 214492
|
|
ROADHOUSE 214492
|
|
ROULUNDS RUBBER 643481
|
|
SACHS 111_1049
|
|
sbs 1501223930
|
|
SIMER 319
|
|
TEXTAR 2031515004
|
|
TRW GDB1120
|
|
VALEO 598080
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
WOKING 044392
|
|
RENAULT 7701203635
|
|
RENAULT 7701203969
|
| Renault SAFRANE I (B54_) | 262 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 167 коня | бензин |
