комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180932 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 140,25 mm |
| височина | 47,4 mm |
| дебелина | 17,3 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.300 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180932 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01030/137 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 141,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21430
|
|
ICER 21431
|
|
ICER 21432
|
|
ICER D14838683
|
|
A.B.S. 36850
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
AD AD540
|
|
ATE 13046070582
|
|
ATE 607058
|
|
BARUM BA2140
|
|
BENDIX 571509B
|
|
BOSCH 0986461764
|
|
BOSCH 0986561764
|
|
BREMBO P61054
|
|
CECAUTO 617120
|
|
DELPHI LP793
29.53 €
-20%
23.62 €
|
|
DOYEN GDB1104
|
|
EFI EDB0876
|
|
FERODO FDB876
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FIRST LINE 1100
|
|
FMSI-VERBAND D14838683
|
|
FREN-J 475881
|
|
FTE BL1318A2
|
|
GIRLING 6111042
|
|
HELLA PAGID 8DB355007711
|
|
HELLA PAGID T1075
|
|
HP (ZEBRA) HP2883
|
|
HP (ZEBRA) HP7258
|
|
ICER 180932
17.35 €
-0%
17.35 €
|
|
ICER 180932206
|
|
ICER 180932396
|
|
LEADER PARTS 20305811
|
|
LÖBRO 32033
|
|
LUCAS GDB1104
|
|
LUCAS CAV GDB1104
|
|
LUCAS DIESEL GDB1104
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1104
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1104
|
|
LUCAS TVS GDB1104
|
|
MAFIX PL124
|
|
MAGNETI MARELLI BP0292
|
|
MGA MGA322
|
|
MINTEX MDB1662
|
|
MOPROD MDP1133
|
|
MOTRIO 8671016566
|
|
NECTO FD6482A
|
|
NECTO FD6482E
|
|
OPTIMAL 10136
|
|
OPTIMAL 9900
34.91 €
-20%
27.93 €
|
|
PAGID 8DB355007711
|
|
PAGID T1075
|
|
QH Benelux BP604
|
|
QUINTON HAZELL BP604
|
|
REMSA 246100
|
|
REMSA 246102
|
|
REMSA 46100
|
|
REMSA 46102
|
|
ROADHOUSE 246100
|
|
ROADHOUSE 246102
|
|
ROULUNDS RUBBER 475881
|
|
SACHS 111_0276
|
|
sbs 1501221936
|
|
SEBRO 21430173
|
|
SIMER 601
|
|
SPIDAN 32033
|
|
STOP 571509S
|
|
TEXTAR 2143017305T4009
|
|
TEXTAR 2143001
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
TRW GDB1104
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
VALEO 598038
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
WOKING 561300
|
|
WOKING 561302
|
|
PEUGEOT 425103
|
|
PEUGEOT 425121
|
|
PEUGEOT 425122
|
|
PEUGEOT 425188
|
|
PEUGEOT 425316
|
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 306 кабриолет (7D, N3, N5) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 101 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 64 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 306 кабриолет (7D, N3, N5) | 89 коня | бензин |
| Peugeot 306 Break (7E, N3, N5) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 75 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 69 коня | дизел |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 58 коня | дизел |
