комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180949 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 109,8 mm |
| височина | 58,5 mm |
| дебелина | 19,4 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.425 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180949 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21181
|
|
ICER 21182
|
|
ICER 21183
|
|
ICER 21184
|
|
ICER 21196
|
|
ICER 21262
|
|
ICER 21263
|
|
ICER 21264
|
|
BENDIX 571471B
|
|
BREMBO P23047
|
|
DELPHI LP693
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
FIRST LINE 1215
|
|
FOMAR Friction 51322681Q
|
|
FREN-J 622681
|
|
ICER 180949
16.87 €
-0%
16.87 €
|
|
LÖBRO 30967
|
|
MAFIX PL207
|
|
MGA MGA393
|
|
MOPROD MDP1057
|
|
OPTIMAL 9673
34.92 €
-20%
27.93 €
|
|
PEX 7632
|
|
QH Benelux BP524
|
|
QUINTON HAZELL BP524
|
|
ROULUNDS RUBBER 622681
|
|
SACHS 111_0617
|
|
SPIDAN 30967
|
|
STOP 571471S
|
|
VALEO 598060
34.88 €
-20%
27.9 €
|
|
WOKING 203312
|
|
ALFA ROMEO 0060743565
|
|
ALFA ROMEO 0060760121
|
|
ALFA ROMEO 9944814
|
| Alfa Romeo 164 (164) | 143 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 148 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 144 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 138 коня | бензин |
