комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180955 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 151,2 mm |
| височина | 52,53 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.530 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180955 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/303 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20907
|
|
ICER 21625
|
|
PANTHER 6704270
|
|
BENDIX 571849B
|
|
BOSCH 0986424237
|
|
BREMBO P24020
|
|
CECAUTO 614932
|
|
DELPHI LP794
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
FERODO FDB846
72.28 €
-20%
57.83 €
|
|
FIRST LINE 1101
|
|
FREN-J 659281
|
|
FTE BL1177A2
|
|
GIRLING 6112082
|
|
HELLA PAGID T1080
|
|
HP (ZEBRA) HP2866
|
|
ICER 180955
63.11 €
-0%
63.11 €
|
|
LÖBRO 32151
|
|
LUCAS GDB1208
|
|
LUCAS CAV GDB1208
|
|
LUCAS DIESEL GDB1208
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1208
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1208
|
|
LUCAS TVS GDB1208
|
|
MAGNETI MARELLI BP0319
|
|
MGA MGA324
|
|
MINTEX MDB1641
|
|
MOPROD MDP1142
|
|
NECTO FD6581A
|
|
OPTIMAL 9872
|
|
PAGID T1080
|
|
QH Benelux BP760
|
|
QUINTON HAZELL BP760
|
|
REMSA 17222
|
|
REMSA 217222
|
|
ROADHOUSE 217222
|
|
ROULUNDS RUBBER 659281
|
|
SACHS 111_0627
|
|
SEBRO 2162518
|
|
SIMER 636
|
|
SPIDAN 32151
|
|
TEXTAR 2162518005T403
|
|
TEXTAR 2162501
77.21 €
-20%
61.77 €
|
|
TRW GDB1208
|
|
VALEO 598344
|
|
WOKING 072322
|
|
FORD 1034512
|
|
FORD 6704270
|
|
FORD 6706468
|
|
FORD 6821708
|
|
FORD 88GX2K021BA
|
|
FORD 89GB2K021BB
|
|
FORD 91GB2K021AC
|
| Ford GRANADA (GU) | 105 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | 125 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | 130 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | 145 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | 150 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | 150 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | 92 коня | дизел |
| Ford SCORPIO I седан (GGE) | 92 коня | дизел |
| Ford SCORPIO I седан (GGE) | 120 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | 120 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I седан (GGE) | 125 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | 125 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | 145 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I седан (GGE) | 145 коня | бензин |
| Ford SIERRA хетчбек (GBC) | 150 коня | бензин |
| Ford SIERRA хетчбек (GBC) | 150 коня | бензин |
| Ford GRANADA комби (GNU) | 105 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I комби (GGE) | 92 коня | дизел |
| Ford SCORPIO I комби (GGE) | 120 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I комби (GGE) | 125 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I комби (GGE) | 145 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I (GAE, GGE) | 145 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I седан (GGE) | 145 коня | бензин |
| Ford SCORPIO I комби (GGE) | 145 коня | бензин |
| Ford SIERRA комби (BNC) | 146 коня | бензин |
| Ford SIERRA комби (BNC) | 146 коня | бензин |
