комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180960 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 88,76 mm |
| височина | 36,57 mm |
| дебелина | 13 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.581 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 180960 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/309 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21738
|
|
ICER 21739
|
|
A.B.S. 36870
20.82 €
-20%
16.66 €
|
|
BENDIX 572134B
|
|
BREMBO P28025
|
|
DELPHI LP1456
19.33 €
-20%
15.46 €
|
|
DOYEN GDB3113
|
|
GIRLING 6131139
|
|
HP (ZEBRA) HP2802
|
|
ICER 180960
18.45 €
-20%
14.76 €
|
|
JURID 572134J
|
|
LÖBRO 31838
|
|
LUCAS GDB3113
|
|
LUCAS CAV GDB3113
|
|
LUCAS DIESEL GDB3113
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3113
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3113
|
|
LUCAS TVS GDB3113
|
|
MAGNETI MARELLI BP0765
|
|
MINTEX MDB2166
|
|
NK 222627
|
|
OPTIMAL 9789
|
|
REMSA 223320
|
|
REMSA 23320
|
|
ROADHOUSE 223320
|
|
SACHS 111_1056
|
|
sbs 1501222627
|
|
SIMER 555
|
|
SPIDAN 31838
|
|
TEXTAR 2173813005
|
|
TRISCAN 811040978
|
|
TRW GDB3113
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
WOKING 333320
|
|
HONDA 43022S04E02
|
| Honda CIVIC V купе (EJ) | 160 коня | бензин |
