комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180961 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 127,8 mm |
| височина | 48,1 mm |
| дебелина | 14,8 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.334 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180961 |
| спирачна система | Akebono |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER D5607439
|
|
AKEBONO A459WK
|
|
BENDIX 572286B
|
|
BOSCH 0986495163
|
|
FMSI-VERBAND D5607439
|
|
FTE BL1572F6
|
|
ICER 180961
40.65 €
-20%
32.52 €
|
|
ICER 180961396
|
|
JURID 572286J
|
|
LUCAS GDB7535
|
|
LUCAS CAV GDB7535
|
|
LUCAS DIESEL GDB7535
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB7535
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB7535
|
|
LUCAS TVS GDB7535
|
|
OPTIMAL 9786
|
|
REMSA 18212
|
|
REMSA 218212
|
|
ROADHOUSE 218212
|
|
SACHS 111_1057
|
|
SIMER 4821
|
|
TRW GDB7535
|
|
WOKING 082312
|
|
HONDA 45022SR3L00
|
|
HONDA 45022SR8A00
|
|
HONDA 45022SR8A01
|
| Honda ACCORD II Hatchback (AC, AD) | 88 коня | бензин |
| Honda ACCORD II (AC, AD) | 88 коня | бензин |
| Honda ACCORD II Hatchback (AC, AD) | 101 коня | бензин |
| Honda ACCORD II (AC, AD) | 101 коня | бензин |
| Honda CIVIC II Shuttle (EE) | 90 коня | бензин |
