комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180962 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 129 mm |
| височина | 53 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.605 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180962 |
| спирачна система | Akebono |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21446
|
|
ICER 21447
|
|
ICER 21448
|
|
ICER D4097235
|
|
ICER D4097445
|
|
ACURA 45022SG0010
|
|
ACURA 45022SG0G10
|
|
A.B.S. 36708
|
|
AKEBONO A274WK
|
|
ATE 13046059222
|
|
ATE 605922
|
|
BENDIX 572309B
|
|
BOSCH 0986424260
|
|
BREMBO P28013
|
|
DELPHI LP665
45.04 €
-20%
36.03 €
|
|
DOYEN GDB3034
|
|
FERODO FDB748
|
|
FIRST LINE 1366
|
|
FMSI-VERBAND D4097235
|
|
FMSI-VERBAND D4097445
|
|
FREN-J 472681
|
|
FTE BL1321A2
|
|
GIRLING 6130349
|
|
HELLA PAGID T0370
|
|
HP (ZEBRA) HP2726
|
|
ICER 180962
52.28 €
-0%
52.28 €
|
|
ICER 180962396
|
|
JURID 572309J
|
|
LÖBRO 31742
|
|
LUCAS GDB3034
|
|
LUCAS CAV GDB3034
|
|
LUCAS DIESEL GDB3034
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3034
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3034
|
|
LUCAS TVS GDB3034
|
|
MAFIX PL205
|
|
MAGNETI MARELLI BP0738
|
|
MGA MGA413
|
|
MINTEX MDB1589
|
|
MK Kashiyama D05050
|
|
MOPROD MDP1080
|
|
NECTO FD6535A
|
|
NK 222612
|
|
OPTIMAL 9652
|
|
PAGID T0370
|
|
QH Benelux BP548
|
|
QUINTON HAZELL BP548
|
|
REMSA 232302
|
|
REMSA 32302
|
|
ROADHOUSE 232302
|
|
ROULUNDS RUBBER 472681
|
|
sbs 1501222612
|
|
SIMER 4311
|
|
SPIDAN 31742
|
|
STOP 572309S
|
|
TEXTAR 2144617505T4047
|
|
TEXTAR 2144601
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
TRISCAN 811010974
|
|
TRW GDB3034
|
|
VALEO 551745
|
|
WOKING 223302
|
|
HONDA 45022S04A11
|
|
HONDA 45022SD4020
|
|
HONDA 45022SD4A11
|
|
HONDA 45022SD4A13
|
|
HONDA 45022SE0G10
|
|
HONDA 45022SG0000
|
|
HONDA 45022SG0010
|
|
HONDA 45022SG0020
|
|
HONDA 45022SG0315
|
|
HONDA 45022SG0325
|
|
HONDA 45022SG0335
|
|
HONDA 45022SG0517
|
|
HONDA 45022SG0G10
|
|
HONDA 45022SG0G11
|
|
HONDA 45022SK7000
|
|
HONDA 45022SK7010
|
|
HONDA 45022SR3N31
|
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 150 коня | бензин |
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 169 коня | бензин |
| Honda LEGEND I купе (KA3) | 169 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 109 коня | бензин |
| Honda LEGEND I (HS, KA) | 173 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 114 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 150 коня | бензин |
