комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180963 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 155,5 mm |
| височина | 54,1 mm |
| дебелина | 16 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.520 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180963 |
| спирачна система | Akebono |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21529
|
|
ICER 21530
|
|
ICER 21531
|
|
ICER D5667446
|
|
A.B.S. 36792
41.85 €
-20%
33.48 €
|
|
BENDIX 572371B
|
|
BOSCH 0986424330
|
|
BREMBO P30004
|
|
DELPHI LP738
45.29 €
-20%
36.23 €
|
|
DOYEN GDB1136
|
|
FERODO FDB716
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
FIRST LINE 1292
|
|
FMSI-VERBAND D5667446
|
|
FREN-J 664181
|
|
FTE BL1492A2
|
|
GIRLING 6111369
|
|
HELLA PAGID T3072
|
|
HP (ZEBRA) HP2828
|
|
ICER 180963
46.32 €
-0%
46.32 €
|
|
ICER 180963396
|
|
JURID 572371J
|
|
LEADER PARTS 20306061
|
|
LÖBRO 31855
|
|
LUCAS GDB1136
|
|
LUCAS CAV GDB1136
|
|
LUCAS DIESEL GDB1136
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1136
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1136
|
|
LUCAS TVS GDB1136
|
|
MAGNETI MARELLI BP0577
|
|
MINTEX MDB1562
|
|
MOPROD MDP1219
|
|
NECTO FD6534A
|
|
NK 223419
|
|
OPTIMAL 9791
|
|
PAGID T3072
|
|
QH Benelux BP837
|
|
QUINTON HAZELL BP837
|
|
REMSA 240402
|
|
REMSA 40402
|
|
ROADHOUSE 240402
|
|
ROULUNDS RUBBER 664181
|
|
sbs 1501223419
|
|
SIMER 667
|
|
SPIDAN 31855
|
|
TEXTAR 2152916005T4047
|
|
TEXTAR 2152901
|
|
TRW GDB1136
|
|
WOKING 504302
|
|
HYUNDAI 5810123A00
|
|
HYUNDAI 5810123A10
|
| Hyundai S COUPE (SLC) | 84 коня | бензин |
| Hyundai S COUPE (SLC) | 88 коня | бензин |
| Hyundai S COUPE (SLC) | 116 коня | бензин |
