комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180967 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 87 mm |
| височина | 52,75 mm |
| дебелина | 14,1 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.830 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 180967 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/049 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21589
|
|
LOTUS 9944395
|
|
A.B.S. 36994
|
|
BREMBO P23053
|
|
DELPHI LP850
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
DOYEN GDB1073
|
|
FERODO FDB726
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
FTE BL1595F3
|
|
GIRLING 6110731
|
|
HP (ZEBRA) HP7001
|
|
ICER 180967
51.73 €
-0%
51.73 €
|
|
ICER 180967700
|
|
LUCAS GDB1073
|
|
LUCAS CAV GDB1073
|
|
LUCAS DIESEL GDB1073
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1073
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1073
|
|
LUCAS TVS GDB1073
|
|
MAGNETI MARELLI BP0566
|
|
MGA MGA327
|
|
NECTO FD6466A
|
|
OPTIMAL 9849
|
|
REMSA 226320
|
|
REMSA 226384
|
|
ROADHOUSE 226320
|
|
ROADHOUSE 226384
|
|
SACHS 111_1058
|
|
TEXTAR 2158901
|
|
TRW GDB1073
|
|
WOKING 363320
|
|
WOKING 363384
|
|
LANCIA 9944395
|
| Lancia DELTA I (831AB0) | 177 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 211 коня | бензин |
