комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180969 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 78,8 mm |
| височина | 63,4 mm |
| дебелина | 14,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.035 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180969 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/099 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21355
|
|
ICER 21356
|
|
ICER 21357
|
|
ICER D4027291
|
|
AKEBONO A234WK
|
|
ATE 13046059702
|
|
ATE 605970
|
|
BENDIX 572100B
|
|
BOSCH 0986493550
|
|
BREMBO P49013
|
|
DELPHI LP620
23.03 €
-20%
18.42 €
|
|
DON NDB174
|
|
FERODO FDB597
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
FIRST LINE 3173
|
|
FMSI-VERBAND D4027291
|
|
FREN-J 466781
|
|
FTE BL1300A2
|
|
FTE BL1300F2
|
|
GIRLING 6107739
|
|
HELLA PAGID T0035
|
|
HP (ZEBRA) HP2591
|
|
ICER 180969
26.86 €
-0%
26.86 €
|
|
ICER 180969200
|
|
JURID 572100J
|
|
LEADER PARTS 20306091
|
|
LÖBRO 31085
|
|
LUCAS GDB773
|
|
LUCAS CAV GDB773
|
|
LUCAS DIESEL GDB773
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB773
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB773
|
|
LUCAS TVS GDB773
|
|
MAFIX PL321
|
|
MAGNETI MARELLI BP0911
|
|
MINTEX MDB1395
|
|
MK Kashiyama D03050
|
|
MOPROD MDP1096
|
|
NECTO FD6400A
|
|
NK 223230
|
|
OPTIMAL 9552
|
|
PAGID T0035
|
|
QH Benelux BP564
|
|
QUINTON HAZELL BP564
|
|
REMSA 227102
|
|
REMSA 27102
|
|
ROADHOUSE 227102
|
|
ROULUNDS RUBBER 466781
|
|
sbs 1501223230
|
|
SIMER 496
|
|
SPIDAN 31085
|
|
TEXTAR 2135514505T4067
|
|
TEXTAR 2135501
79.4 €
-20%
63.52 €
|
|
TRISCAN 811018001
|
|
TRW GDB773
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
VALEO 598268
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
WOKING 371302
|
|
KIA DA193328
|
|
KIA DA193328Z
|
|
KIA KK1503328Z
|
|
MAZDA B5Y83323Z
|
|
MAZDA D0013328Z
|
|
MAZDA D0123328Z
|
|
MAZDA DA193328Z
|
|
MAZDA DA193328ZA
|
|
MAZDA KK15033100
|
| Mazda 121 I (DA) | 57 коня | бензин |
| Mazda 121 I (DA) | 60 коня | бензин |
| Mazda 121 I (DA) | 55 коня | бензин |
| Kia PRIDE (DA) | 60 коня | бензин |
| Kia PRIDE (DA) | 72 коня | бензин |
| Kia PRIDE (DA) | 64 коня | бензин |
| Kia PRIDE (DA) | 52 коня | бензин |
| Kia PRIDE (DA) | 69 коня | бензин |
| Kia PRIDE комби | 64 коня | бензин |
