комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180971-203 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131,95 mm |
| височина | 51,5 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.340 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180971-203 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/080 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дебелина 2 | 16 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21754
|
|
ICER 21755
|
|
ICER 23845
|
|
ICER 23846
|
|
ICER 23847
|
|
ICER 24004
|
|
ICER 24005
|
|
ICER 24006
|
|
ICER 24082
|
|
ICER D6377515
|
|
A.B.S. 37187
18.51 €
-20%
14.81 €
|
|
ATE 13046059542
|
|
ATE 605954
|
|
BENDIX 572434B
|
|
BOSCH 0986424694
|
|
BREMBO P49023
|
|
DELPHI LP1518
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
DOYEN GDB3209
|
|
FERODO FDB984
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
FIRST LINE 3379
|
|
FMSI-VERBAND D6377515
|
|
FREN-J 679881
|
|
FTE BL1385A2
|
|
FTE BL1385B2
|
|
GIRLING 6131929
|
|
HELLA PAGID T1268
|
|
HELLA PAGID T1557
|
|
HP (ZEBRA) HP7245
|
|
HP (ZEBRA) HP7255
|
|
ICER 180971203
|
|
JURID 572434J
|
|
LÖBRO 32753
|
|
LUCAS GDB3192
|
|
LUCAS CAV GDB3192
|
|
LUCAS DIESEL GDB3192
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3192
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3192
|
|
LUCAS TVS GDB3192
|
|
MAGNETI MARELLI BP1133
|
|
MGA MGA496
|
|
MINTEX MDB2054
|
|
MINTEX MDB2757
|
|
MK Kashiyama D03084
|
|
MOPROD MDP1516
|
|
NECTO FD6609A
|
|
OPTIMAL 10321
|
|
PAGID T1268
|
|
PAGID T1557
|
|
QH Benelux BP1235
|
|
QUINTON HAZELL BP1235
|
|
REMSA 241512
|
|
REMSA 241522
|
|
REMSA 41512
|
|
REMSA 41522
|
|
ROADHOUSE 241512
|
|
ROADHOUSE 241522
|
|
ROULUNDS RUBBER 679881
|
|
SACHS 111_0192A
|
|
SPIDAN 32753
|
|
TEXTAR 2175516505T4047
|
|
TEXTAR 2175501
|
|
TEXTAR 2384515415T403
|
|
TEXTAR 2384504
65.21 €
-20%
52.17 €
|
|
TRISCAN 811050005
|
|
TRW GDB3192
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
WOKING 515312
|
|
WOKING 515322
|
|
FORD 3401278
|
|
FORD 3894048
|
|
FORD 3915220
|
|
FORD 3922123
|
|
MAZDA CBY03328Z
|
|
MAZDA CBY13323ZA
|
|
MAZDA CBY13323ZB
|
|
MAZDA CBY13323ZC
|
|
MAZDA CBY13323ZD
|
|
MAZDA CBY13323ZE
|
|
MAZDA CBY13323ZF
|
|
MAZDA CBY13323ZG
|
|
MAZDA CBY93323Z
|
|
MAZDA CBY93328Z
|
|
MAZDA GEYT23282
|
|
MAZDA GEYT3323Z
|
|
MAZDA GEYT3323ZA
|
|
MAZDA GEYT3328Z
|
|
MAZDA GEYT3328ZA
|
|
MAZDA GEYV23232
|
|
MAZDA GEYV23282
|
|
MAZDA GEYV3323Z
|
| Mazda 626 V (GF) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 V (GF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 116 коня | бензин |
| Mazda 626 V Station Wagon (GW) | 136 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 136 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda 626 V (GF) | 136 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 100 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 114 коня | бензин |
| Mazda 626 V Hatchback (GF) | 100 коня | бензин |
| Mazda 626 V (GF) | 100 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 98 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 131 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 101 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 95 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 98 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 101 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 131 коня | бензин |
