комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181210 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 133 mm |
| височина | 53 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.415 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181210 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/086 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21601
|
|
ICER 21602
|
|
ICER 21603
|
|
BENDIX 572543B
|
|
FIRST LINE 3311
|
|
FTE BL2409A1
|
|
GIRLING 6133009
|
|
HP (ZEBRA) HP7399
|
|
ICER 181210
36.68 €
-0%
36.68 €
|
|
JURID 572543J
|
|
LEADER PARTS 20307261
|
|
LÖBRO 32750
|
|
LUCAS GDB3300
|
|
LUCAS CAV GDB3300
|
|
LUCAS DIESEL GDB3300
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3300
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3300
|
|
LUCAS TVS GDB3300
|
|
MAFIX PL374
|
|
OPTIMAL 12064
|
|
PEX 7472
|
|
REMSA 240242
|
|
REMSA 40242
|
|
ROADHOUSE 240242
|
|
SACHS 111_1088
|
|
SIMER 6291
|
|
SPIDAN 32750
|
|
TRISCAN 811013100
|
|
TRW GDB3300
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
TOYOTA 0446512540
|
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 90 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 90 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 90 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 90 коня | дизел |
