комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181212 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 155,15 mm |
| височина | 59,27 mm |
| дебелина | 19,3 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.816 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181212 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/443 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 156,3 mm |
| височина 2 | 63,77 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23140
|
|
ICER 23141
|
|
A.B.S. 37064
51.62 €
-20%
41.3 €
|
|
ATE 13046071052
|
|
ATE 607105
|
|
BENDIX 571933B
|
|
BORG & BECK BBP1635
|
|
BOSCH 0986424507
|
|
BREMBO P23075
|
|
CECAUTO 618010
|
|
DELPHI LP1121
|
|
DELPHI LP1404
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
DELPHI LP1686
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
FERODO FDB1134
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
FIRST LINE 3260
|
|
FREN-J 665881
|
|
FTE BL1694A2
|
|
GIRLING 6113372
|
|
HELLA PAGID T1150
|
|
HP (ZEBRA) HP7084
|
|
ICER 181212
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
ICER 181212206
|
|
JURID 571933J
75.33 €
-20%
60.26 €
|
|
LEADER PARTS 20307281
|
|
LÖBRO 32312
|
|
LUCAS GDB1337
|
|
LUCAS CAV GDB1337
|
|
LUCAS DIESEL GDB1337
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1337
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1337
|
|
LUCAS TVS GDB1337
|
|
MAFIX PL335
|
|
MAGNETI MARELLI BP1020
|
|
MGA MGA394
|
|
MINTEX MDB1934
|
|
MOPROD MDP1580
|
|
NECTO FD6729A
|
|
OPTIMAL 10227
44.18 €
-20%
35.35 €
|
|
PAGID T1150
|
|
PEX 7474
|
|
QH Benelux BP1303
|
|
QUINTON HAZELL BP1303
|
|
REMSA 266002
|
|
REMSA 66002
|
|
ROADHOUSE 266002
|
|
ROULUNDS RUBBER 665881
|
|
SACHS 111_0591
|
|
SAFELINE BRAKE PADS D3194
|
|
SIMER 714
|
|
SPIDAN 32312
|
|
STOP 571933S
|
|
TEXTAR 2314019305T4047
|
|
TEXTAR 2314002
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
TRISCAN 811012002
|
|
TRW GDB1337
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
VALEO 598297
|
|
VALEO 598880
|
|
WOKING 760302
|
|
ALFA ROMEO 006071713144
|
|
ALFA ROMEO 9947936
|
| Alfa Romeo 156 (932) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 190 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 (932) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 155 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 190 коня | бензин |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 162 коня | бензин |
