комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181214 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 123 mm |
| височина | 42,8 mm |
| дебелина | 16,9 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.930 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181214 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/321 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21275
|
|
ICER 21276
|
|
ICER D5177396
|
|
ICER D5177539
|
|
DAIMLER JLM1833
|
|
DAIMLER JLM1903
|
|
DAIMLER JLM11114
|
|
DAIMLER JLM21344
|
|
A.B.S. 36900
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
ATE 13046072462
|
|
ATE 607246
|
|
BENDIX 571395B
|
|
BORG & BECK BBP1556
|
|
BREMBO P36008
|
|
DELPHI LP669
33.32 €
-20%
26.65 €
|
|
DOYEN GDB1109
|
|
FERODO FDB632
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
FIRST LINE 3176
|
|
FMSI-VERBAND D5177396
|
|
FMSI-VERBAND D5177539
|
|
FREN-J 629281
|
|
FTE BL2410A1
|
|
GIRLING 6111092
|
|
HELLA PAGID T1578
|
|
HP (ZEBRA) HP2712
|
|
ICER 181214
32.38 €
-0%
32.38 €
|
|
ICER 181214206
|
|
LUCAS GDB1109
|
|
LUCAS CAV GDB1109
|
|
LUCAS DIESEL GDB1109
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1109
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1109
|
|
LUCAS TVS GDB1109
|
|
MAGNETI MARELLI BP0560
|
|
MINTEX MDB2783
|
|
MOPROD MDP1087
|
|
NECTO FD6565A
|
|
OPTIMAL 9676
|
|
PAGID T1578
|
|
PEX 7409
|
|
QH Benelux BP556
|
|
QUINTON HAZELL BP556
|
|
REMSA 226510
|
|
REMSA 26510
|
|
ROADHOUSE 226510
|
|
ROULUNDS RUBBER 629281
|
|
SIMER 672
|
|
TEXTAR 2127516905T4046
|
|
TEXTAR 2127504
|
|
TRISCAN 811010012
|
|
TRW GDB1109
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
WOKING 365310
|
|
JAGUAR JLM1833
|
|
JAGUAR JLM1903
|
|
JAGUAR JLM11114
|
|
JAGUAR JLM20257
|
|
JAGUAR JLM21344
|
| Jaguar XJ (XJ 40, 81) | 311 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 185 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 212 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 199 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 264 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 268 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 287 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 222 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 275 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 282 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 302 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 185 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 212 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 264 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 295 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 287 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 222 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 275 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 282 коня | бензин |
| Jaguar XJ (XJ 40, 81) | 147 коня | бензин |
| Jaguar XJ (XJ 40, 81) | 159 коня | бензин |
| Jaguar XJSC Convertible | 233 коня | бензин |
| Jaguar XJ купе | 233 коня | бензин |
| Jaguar XJ (XJ 40, 81) | 167 коня | бензин |
