комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181217 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 130,8 mm |
| височина | 47,2 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.170 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181217 |
| спирачна система | Bendix |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/087 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21978
|
|
ICER 21979
|
|
ICER 21980
|
|
ICER 21981
|
|
BENDIX 573104B
|
|
DELPHI LP1133
|
|
DELPHI LP1610
24.7 €
-20%
19.76 €
|
|
FREN-J 673281
|
|
ICER 181217
15.18 €
-0%
15.18 €
|
|
LEADER PARTS 20307331
|
|
LÖBRO 32291
|
|
MAFIX PL265
|
|
OPTIMAL 12066
|
|
ROULUNDS RUBBER 673281
|
|
SACHS 111_0607
|
|
SPIDAN 32291
|
|
VALEO 598325
30.69 €
-20%
24.55 €
|
|
NISSAN 4106000QAF
|
|
NISSAN 4106000QAG
|
|
RENAULT 7701205512
|
|
RENAULT 7701205513
|
|
RENAULT 7701205995
|
|
RENAULT 7701206811
|
|
RENAULT 7701208142
|
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 61 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 61 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 58 коня | бензин |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 54 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 64 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 58 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 54 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 64 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 80 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 65 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 75 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 65 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 82 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 57 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 60 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 95 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 82 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 65 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 57 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 82 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 68 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 84 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 75 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 68 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 85 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 68 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 57 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR (X76) | 61 коня | дизел |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 60 коня | бензин |
| Renault KANGOO Express (FC0/1_) | 65 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 60 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 75 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 95 коня | бензин |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 65 коня | дизел |
| Nissan KUBISTAR кутия (X80) | 82 коня | дизел |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | 61 коня | дизел |
