комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181218 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 155,1 mm |
| височина | 74,2 mm |
| дебелина | 20,3 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.076 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181218 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/088 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 156,28 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21828
|
|
ICER 21829
|
|
ICER 23115
|
|
ICER 23116
|
|
ICER 23117
|
|
ICER D8007605
|
|
A.B.S. 37116
39.2 €
-20%
31.36 €
|
|
BENDIX 571997B
|
|
BOSCH 0986424461
|
|
BOSCH 0986424488
|
|
BREMBO P59029
|
|
FERODO FDB1535
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
FIRST LINE 3268
|
|
FMSI-VERBAND D8007605
|
|
FMSI-VERBAND D9367605
|
|
FREN-J 667181
|
|
FTE BL1690A2
|
|
GIRLING 6113422
|
|
HELLA PAGID T1112
|
|
HP (ZEBRA) HP7115
|
|
ICER 181218
51.68 €
-0%
51.68 €
|
|
ICER 181218396
|
|
LUCAS GDB1342
|
|
LUCAS CAV GDB1342
|
|
LUCAS DIESEL GDB1342
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1342
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1342
|
|
LUCAS TVS GDB1342
|
|
MAFIX PL403
|
|
MAGNETI MARELLI BP1032
|
|
METALFREN 00528
|
|
MGA MGA528
|
|
MINTEX MDB1940
|
|
NECTO FD7025A
|
|
OPTIMAL 10263
|
|
PAGID T1112
|
|
PEX 7479
|
|
REMSA 239032
|
|
REMSA 39032
|
|
ROADHOUSE 239032
|
|
ROULUNDS RUBBER 667181
|
|
SACHS 111_0595
|
|
SAFELINE BRAKE PADS D3219
|
|
SIMER 6651
|
|
TEXTAR 2311619605T4052
|
|
TEXTAR 2311602
76.66 €
-20%
61.33 €
|
|
TRISCAN 811024011
|
|
TRW GDB1342
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
VALEO 598475
|
|
WOKING 290332
|
|
SAAB 4839924
|
|
SAAB 5055371
|
|
SAAB 5062211
|
|
SAAB 5064795
|
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 131 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 115 коня | дизел |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 131 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 192 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 154 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 154 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 224 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 205 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 205 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 224 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 230 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 230 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3D) | 125 коня | дизел |
| Saab 9-3 (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 Cabriolet (YS3D) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 177 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 177 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 185 коня | бензин |
