комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181227 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 151,2 mm |
| височина | 52,53 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.494 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181227 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/169 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20907
|
|
ICER 23227
|
|
ICER 23229
|
|
ATE 13046071292
|
|
ATE 607129
|
|
BENDIX 571862B
|
|
BREMBO P23063
|
|
CECAUTO 614936
|
|
HELLA PAGID T1219
|
|
ICER 181227
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
LÖBRO 32678
|
|
MAFIX PL341
|
|
MAGNETI MARELLI BP1019
|
|
MGA MGA396
|
|
MINTEX MDB2758
|
|
MOTRIO 8671016724
|
|
NECTO FD6765A
|
|
OPTIMAL 10275
|
|
PAGID T1219
|
|
PEX 7481
|
|
REMSA 17211
|
|
REMSA 217211
|
|
ROADHOUSE 217211
|
|
SACHS 111_1091
|
|
SAFELINE BRAKE PADS D3209
|
|
SIMER 3522
|
|
SPIDAN 32678
|
|
TEXTAR 2322918005T403
|
|
TEXTAR 2322901
73.93 €
-20%
59.14 €
|
|
WOKING 072311
|
|
FIAT 9946788
|
|
FIAT 9946861
|
|
LANCIA 9946788
|
|
LANCIA 9946861
|
| Lancia DEDRA (835) | 139 коня | бензин |
| Lancia DEDRA SW (835) | 139 коня | бензин |
| Lancia DEDRA (835) | 131 коня | бензин |
| Lancia DEDRA SW (835) | 131 коня | бензин |
| Fiat PALIO (178BX) | 73 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 73 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 100 коня | бензин |
| Fiat PALIO (178BX) | 60 коня | бензин |
| Fiat PALIO (178BX) | 68 коня | бензин |
