комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181239 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 144,9 mm |
| височина | 67 mm |
| дебелина | 19,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.120 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181239 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | KBA 60714 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21065
|
|
ICER 21288
|
|
ICER 23133
|
|
HELLA PAGID T5052
|
|
HP (ZEBRA) HP2721
|
|
ICER 181239
83.08 €
-0%
83.08 €
|
|
MAFIX PL389
|
|
OPTIMAL 9616
|
|
PAGID T5052
|
|
PEX 7488
|
|
REMSA 227632
|
|
REMSA 27632
|
|
ROADHOUSE 227632
|
|
VALEO 598230
|
|
WOKING 376322
|
|
AUDI 323223072
|
|
AUDI 323223379
|
|
AUDI 441615116K
|
|
AUDI 441698151E
|
|
AUDI 447615115B
|
|
AUDI 447615115M
|
|
AUDI 447615116B
|
|
AUDI 447615116M
|
|
AUDI 447698151A
|
|
AUDI 447698151B
|
|
AUDI 447698151E
|
|
AUDI 447698151F
|
|
AUDI 895615115B
|
|
AUDI 895615115C
|
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 182 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 182 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 167 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 150 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 174 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 170 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 220 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 230 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 167 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 230 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 136 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 230 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 150 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 167 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 170 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 167 коня | бензин |
| Audi CABRIOLET (8G7, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 182 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 120 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 120 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 190 коня | бензин |
| Audi 200 (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 200 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 174 коня | бензин |
| Audi 90 (89, 89Q, 8A, B3) | 170 коня | бензин |
| Audi COUPE (89, 8B) | 170 коня | бензин |
| Audi QUATTRO (85) | 200 коня | бензин |
| Audi QUATTRO (85) | 220 коня | бензин |
| Audi 100 (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 100 Avant (44, 44Q, C3) | 137 коня | бензин |
| Audi 200 Avant (44, 44Q) | 165 коня | бензин |
