комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181242 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 151,35 mm |
| височина | 52,07 mm |
| дебелина | 17,9 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.486 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181242 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/322 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 151,45 mm |
| височина 2 | 52,03 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21930
|
|
ICER 21932
|
|
ATE 13046070682
|
|
ATE 607068
|
|
BENDIX 571887B
|
|
BOSCH 0986495002
|
|
CECAUTO 617870
|
|
FIRST LINE 3033
|
|
FREN-J 606081
|
|
GIRLING 6112912
|
|
ICER 181242
47.46 €
-0%
47.46 €
|
|
ICER 181242400
|
|
JURID 571887J
|
|
LÖBRO 32742
|
|
LUCAS GDB1291
|
|
LUCAS CAV GDB1291
|
|
LUCAS DIESEL GDB1291
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1291
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1291
|
|
LUCAS TVS GDB1291
|
|
MINTEX MDB1828
|
|
NECTO FD6730A
|
|
OPTIMAL 12069
|
|
ROULUNDS RUBBER 606081
|
|
SACHS 111_1094
|
|
SIMER 6462
|
|
SPIDAN 32742
|
|
STOP 571887S
|
|
TEXTAR 2193017905
|
|
TRW GDB1291
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
VALEO 540749
|
|
WOKING 488320
|
|
ALFA ROMEO 9950713
|
| Alfa Romeo 145 (930) | 120 коня | бензин |
