комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181243 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 156,35 mm |
| височина | 52,49 mm |
| дебелина | 17,9 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.626 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181243 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/426 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 156,4 mm |
| височина 2 | 52,67 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21927
|
|
ICER 21929
|
|
BENDIX 571888B
|
|
BORG & BECK BBP1387
|
|
BOSCH 0986424510
|
|
BREMBO P23071
|
|
CECAUTO 617890
|
|
FERODO FDB1137
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
FIRST LINE 3002
|
|
FTE BL2416A1
|
|
HELLA PAGID T1140
|
|
ICER 181243
48.15 €
-0%
48.15 €
|
|
ICER 181243400
|
|
JURID 571888J
|
|
LEADER PARTS 20307451
|
|
LÖBRO 32677
|
|
LUCAS GDB1364
|
|
LUCAS CAV GDB1364
|
|
LUCAS DIESEL GDB1364
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1364
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1364
|
|
LUCAS TVS GDB1364
|
|
MAGNETI MARELLI BP1034
|
|
MINTEX MDB1829
|
|
NECTO FD6845A
|
|
NK 221017
|
|
OPTIMAL 10230
35.08 €
-20%
28.06 €
|
|
PAGID T1140
|
|
PEX 7489
|
|
REMSA 258712
|
|
REMSA 58712
|
|
ROADHOUSE 258712
|
|
SACHS 111_1095
|
|
sbs 1501221017
|
|
SIMER 6471
|
|
SPIDAN 32677
|
|
STOP 571888S
|
|
TEXTAR 2192917905T4088
|
|
TEXTAR 2192901
93.09 €
-20%
74.47 €
|
|
TRW GDB1364
|
|
VALEO 540977
|
|
VALEO 598611
|
|
WOKING 487312
|
|
ALFA ROMEO 71753043
|
|
ALFA ROMEO 9947124
|
| Alfa Romeo 145 (930) | 90 коня | дизел |
| Alfa Romeo 146 (930) | 90 коня | дизел |
| Alfa Romeo 146 (930) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo 145 (930) | 140 коня | бензин |
