комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181247 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 137,8 mm |
| височина | 59,4 mm |
| дебелина | 17,8 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.710 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181247 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/386 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21915
|
|
ICER 23558
|
|
ICER 23559
|
|
ICER 23560
|
|
ICER D7217589
|
|
A.B.S. 36972
27.55 €
-20%
22.04 €
|
|
AKEBONO A463WK
|
|
ATE 13046058512
|
|
ATE 605851
|
|
BENDIX 572423B
|
|
BOSCH 0986424700
|
|
BREMBO P78010
|
|
DELPHI LP1663
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
FERODO FDB1327
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
FERODO FDS1327
|
|
FIRST LINE 3308
|
|
FMSI-VERBAND D7217589
|
|
FREN-J 994581
|
|
FTE BL1792A2
|
|
GALFER 21323
|
|
GALFER B1G10213232
|
|
GALFER G1021323
|
|
GIRLING 6132179
|
|
HELLA PAGID T3125
|
|
HP (ZEBRA) HP7055
|
|
ICER 181247
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
ICER 181247396
|
|
ICER 181247400
|
|
JURID 572423J
50.08 €
-20%
40.06 €
|
|
LÖBRO 32280
|
|
LUCAS GDB3217
|
|
LUCAS CAV GDB3217
|
|
LUCAS DIESEL GDB3217
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3217
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3217
|
|
LUCAS TVS GDB3217
|
|
MAFIX PL370
|
|
MAGNETI MARELLI BP1143
|
|
METALFREN 00476
|
|
MGA MGA476
|
|
MINTEX MDB1794
|
|
MK Kashiyama D07036
|
|
MOPROD MDP1463
|
|
NECTO FD7218A
|
|
OPTIMAL 10214
|
|
PAGID T3125
|
|
PEX 7560
|
|
QH Benelux BP1180
|
|
QUINTON HAZELL BP1180
|
|
REMSA 265502
|
|
REMSA 65502
|
|
ROADHOUSE 265502
|
|
ROULUNDS RUBBER 994581
|
|
SACHS 111_1096
|
|
SIMER 851
|
|
SPIDAN 32280
|
|
TEXTAR 2355817005T4047
|
|
TEXTAR 2355802
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
TRISCAN 811068173
|
|
TRW GDB3217
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
VALEO 598530
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
WOKING 755302
|
|
SUBARU 26296AC030
|
|
SUBARU 26296AC040
|
|
SUBARU 26296AC041
|
|
SUBARU 26296AC050
|
|
SUBARU 26296AC060
|
|
SUBARU 26296AC070
|
|
SUBARU 26296AC200
|
|
SUBARU 26296AE020
|
|
SUBARU 26296AE081
|
|
SUBARU 26296AE140
|
|
SUBARU 26296AE210
|
|
SUBARU 26296AF020
|
|
SUBARU AY040F1004
|
|
SUBARU V9118F009
|
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 211 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 211 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SF) | 122 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA купе (GFC) | 211 коня | бензин |
| Subaru LEGACY II (BD, BG) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY II комби (BD, BG) | 150 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SF) | 170 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SF) | 125 коня | бензин |
| Subaru LEGACY III комби (BE, BH) | 156 коня | бензин |
| Subaru LEGACY III комби (BE, BH) | 125 коня | бензин |
| Subaru LEGACY III (BE, BH) | 125 коня | бензин |
| Subaru LEGACY III (BE, BH) | 156 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек | 230 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 125 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 125 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 218 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BE, BH) | 209 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SF) | 177 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BE, BH) | 156 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 225 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 225 коня | бензин |
