комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181264 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 177,9 mm |
| височина | 58,2 mm |
| дебелина | 19 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.796 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181264 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/111 |
| височина 2 | 61 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23152
|
|
ICER 23153
|
|
ICER 23154
|
|
ICER 23155
|
|
ICER D8167690
|
|
A.B.S. 37100
34.6 €
-20%
27.68 €
|
|
AD AD581
|
|
ATE 13046071212
|
|
ATE 13046371212
|
|
ATE 600059
|
|
ATE 607121
|
|
BARUM BA2209
|
|
BENDIX 571967B
|
|
BOSCH 0986424450
|
|
BOSCH 0986494284
|
|
BREMBO P24046
|
|
CECAUTO 618550
|
|
DELPHI LP1315
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
FERODO FDB1318
35.97 €
-20%
28.78 €
|
|
FIRST LINE 3227
|
|
FMSI-VERBAND D8167690
|
|
FREN-J 668881
|
|
FTE BL1665A1
|
|
GIRLING 6113582
|
|
HELLA PAGID 8DB355008621
|
|
HELLA PAGID T1167
|
|
HP (ZEBRA) HP7137
|
|
ICER 181264
34.79 €
-0%
34.79 €
|
|
ICER 181264393
|
|
ICER 181264400
|
|
LEADER PARTS 20307571
|
|
LÖBRO 32804
|
|
LPR 05P696
35.08 €
-20%
28.06 €
|
|
LUCAS GDB1358
|
|
LUCAS CAV GDB1358
|
|
LUCAS DIESEL GDB1358
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1358
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1358
|
|
LUCAS TVS GDB1358
|
|
MAFIX PL342
|
|
MAGNETI MARELLI BP1049
|
|
MGA MGA480
|
|
MINTEX MDB1958
|
|
MOTRIO 8671016515
|
|
NECTO FD6790A
|
|
NECTO FD6790E
|
|
OPTIMAL 10302
45.34 €
-20%
36.27 €
|
|
PAGID 8DB355008621
|
|
PAGID T1167
|
|
PEX 7494
|
|
QH Benelux BP992
|
|
QUINTON HAZELL BP992
|
|
REMSA 269100
|
|
REMSA 69100
|
|
ROADHOUSE 269100
|
|
ROULUNDS RUBBER 668881
|
|
SACHS 111_0645
|
|
SIMER 729
|
|
SPIDAN 32804
|
|
STOP 571967S
|
|
TEXTAR 2315419305T4047
|
|
TEXTAR 2315419305T4123
|
|
TEXTAR 2315402
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
TRISCAN 811016001
|
|
TRW GDB1358
37.04 €
-20%
29.63 €
|
|
VALEO 598317
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
VALEO 598976
58.6 €
-20%
46.88 €
|
|
WOKING 791300
|
|
FORD 1075558
|
|
FORD 1107697
|
|
FORD 1136519
|
|
FORD 1151049
|
|
FORD 1425406
|
|
FORD 1682498
|
|
FORD 89AB2K021AD
|
|
FORD YS4Z2001AA
|
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 75 коня | бензин |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 75 коня | бензин |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 75 коня | бензин |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 115 коня | бензин |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 131 коня | бензин |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 131 коня | бензин |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 131 коня | бензин |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 90 коня | дизел |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 75 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 75 коня | дизел |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS (DAW, DBW) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS комби (DNW) | 100 коня | дизел |
| Ford FOCUS седан (DFW) | 75 коня | дизел |
