комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181267 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 136,9 mm |
| височина | 53,4 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.467 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181267 |
| спирачна система | Mando |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/074 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER D8877765
|
|
BENDIX 572443B
|
|
BENDIX 572472B
|
|
BENDIX 572496B
|
|
BORG & BECK BBP1658
|
|
BREMBO P30022
|
|
DOYEN GDB3256
|
|
FERODO FDB1737
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
FIRST LINE 3284
|
|
FMSI-VERBAND D8877765
|
|
FTE BL2817A1
|
|
GIRLING 6132119
|
|
GIRLING 6132569
|
|
GIRLING 6132599
|
|
GIRLING 6132839
|
|
HP (ZEBRA) HP7138
|
|
HP (ZEBRA) HP7220
|
|
HP (ZEBRA) HP7366
|
|
HP (ZEBRA) HP7457
|
|
ICER 181267
34.15 €
-0%
34.15 €
|
|
JURID 572496J
45.67 €
-20%
36.54 €
|
|
LEADER PARTS 20307591
|
|
LÖBRO 32366
|
|
LUCAS GDB3211
|
|
LUCAS GDB3256
|
|
LUCAS GDB3259
|
|
LUCAS GDB3283
|
|
LUCAS CAV GDB3211
|
|
LUCAS CAV GDB3256
|
|
LUCAS CAV GDB3259
|
|
LUCAS CAV GDB3283
|
|
LUCAS DIESEL GDB3211
|
|
LUCAS DIESEL GDB3256
|
|
LUCAS DIESEL GDB3259
|
|
LUCAS DIESEL GDB3283
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3211
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3256
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3259
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3283
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3211
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3256
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3259
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3283
|
|
LUCAS TVS GDB3211
|
|
LUCAS TVS GDB3256
|
|
LUCAS TVS GDB3259
|
|
LUCAS TVS GDB3283
|
|
MAFIX PL398
|
|
MAGNETI MARELLI BP1140
|
|
MGA MGA580
|
|
NECTO FD7150A
|
|
NK 223418
|
|
OPTIMAL 10237
|
|
REMSA 231802
|
|
REMSA 231805
|
|
REMSA 231806
|
|
REMSA 231852
|
|
REMSA 231882
|
|
REMSA 231892
|
|
REMSA 31802
|
|
REMSA 31805
|
|
REMSA 31806
|
|
REMSA 31852
|
|
REMSA 31882
|
|
REMSA 31892
|
|
ROADHOUSE 231802
|
|
ROADHOUSE 231805
|
|
ROADHOUSE 231806
|
|
ROADHOUSE 231852
|
|
ROADHOUSE 231882
|
|
ROADHOUSE 231892
|
|
SACHS 111_1100
|
|
sbs 1501223418
|
|
SIMER 566
|
|
SPIDAN 32366
|
|
TRISCAN 811043012
|
|
TRW GDB3211
34.36 €
-20%
27.49 €
|
|
TRW GDB3256
50.46 €
-20%
40.37 €
|
|
TRW GDB3259
42.41 €
-20%
33.93 €
|
|
TRW GDB3283
52.69 €
-20%
42.15 €
|
|
VALEO 598574
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
WOKING 218302
|
|
WOKING 218312
|
|
HYUNDAI 5810117A00
|
|
HYUNDAI 5810129A50
|
|
HYUNDAI 5810129A70
|
|
HYUNDAI 5810129A90
|
|
HYUNDAI 5810129B00
|
|
HYUNDAI 581012DA20
|
|
HYUNDAI 5810134A10
|
|
HYUNDAI 5810134A20
|
|
HYUNDAI 5810134A21
|
|
HYUNDAI 5810138A20
|
|
HYUNDAI 5810138A40
|
|
HYUNDAI 5810138A70
|
|
KIA 5810129A70
|
|
KIA 5810138A70
|
|
KIA 581013CA20
|
|
KIA 581013CA80
|
|
KIA 58101M2A02
|
|
KIA 58101M2A04
|
| Hyundai COUPE (RD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 160 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 136 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 116 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 114 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 143 коня | бензин |
| Kia JOICE | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 107 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 141 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 132 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 103 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (GD) | 136 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (GD) | 169 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 135 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 122 коня | бензин |
| Hyundai MATRIX (FC) | 82 коня | дизел |
| Kia JOICE | 120 коня | бензин |
