комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181274 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 90 mm |
| височина | 69,8 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.049 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181274 |
| спирачна система | Bosch |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/206 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21998
|
|
ICER 21999
|
|
ICER 23001
|
|
ICER 23002
|
|
ICER D12528370
|
|
ATE 13046039792
|
|
ATE 603979
|
|
BARUM BA2217
|
|
BENDIX 571995B
|
|
BREMBO P50038
|
|
DELPHI LP1465
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FIRST LINE 3307
|
|
FMSI-VERBAND D12528370
|
|
FREN-J 698881
|
|
ICER 181274
44.38 €
-0%
44.38 €
|
|
LEADER PARTS 20307641
|
|
LÖBRO 32368
|
|
MAFIX PL355
|
|
MGA MGA485
|
|
MOTRIO 8671016732
|
|
OPTIMAL 10329
|
|
PEX 7499
|
|
ROULUNDS RUBBER 698881
|
|
SACHS 111_0859
|
|
SPIDAN 32368
|
|
STOP 571995S
|
|
VALEO 598329
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
WOKING 605302
|
|
SMART 4514210010
|
|
SMART B360723
|
|
SMART B360729
|
|
SMART C0001431V002000000
|
|
SMART C0001431V003000000
|
|
SMART C0001431V004000000
|
|
SMART SM0024209999
|
| Smart FORTWO купе (451) | 27 коня | |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 27 коня | |
| Smart CITY-COUPE (450) | 45 коня | бензин |
| Smart CITY-COUPE (450) | 55 коня | бензин |
| Smart CITY-COUPE (450) | 41 коня | дизел |
| Smart CABRIO (450) | 55 коня | бензин |
| Smart CABRIO (450) | 41 коня | дизел |
| Smart CITY-COUPE (450) | 61 коня | бензин |
| Smart CABRIO (450) | 61 коня | бензин |
| Smart CROSSBLADE (450) | 71 коня | бензин |
| Smart ROADSTER (452) | 82 коня | бензин |
| Smart ROADSTER купе (452) | 82 коня | бензин |
| Smart CITY-COUPE (450) | 50 коня | бензин |
| Smart CITY-COUPE (450) | 61 коня | бензин |
| Smart CITY-COUPE (450) | 75 коня | бензин |
| Smart CABRIO (450) | 61 коня | бензин |
| Smart CABRIO (450) | 75 коня | бензин |
| Smart ROADSTER (452) | 61 коня | бензин |
| Smart CABRIO (450) | 71 коня | бензин |
| Smart CITY-COUPE (450) | 71 коня | бензин |
| Smart ROADSTER (452) | 101 коня | бензин |
| Smart ROADSTER купе (452) | 101 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (450) | 50 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (450) | 61 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (450) | 75 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (450) | 41 коня | дизел |
| Smart FORTWO Cabrio (450) | 61 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (450) | 75 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (450) | 41 коня | дизел |
| Smart FORTWO купе (451) | 84 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (451) | 61 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (451) | 71 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (451) | 45 коня | дизел |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 71 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 84 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 45 коня | дизел |
| Smart ROADSTER купе (452) | 61 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (451) | 98 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 98 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 54 коня | дизел |
| Smart FORTWO купе (451) | 54 коня | дизел |
| Smart FORTWO купе (451) | 102 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 102 коня | бензин |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 120 коня | бензин |
| Smart FORTWO купе (451) | 41 коня | |
| Smart FORTWO купе (451) | 75 коня | |
| Smart FORTWO купе (451) | 82 коня | |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 82 коня | |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 41 коня | |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 75 коня | |
| Smart FORTWO купе (451) | 48 коня | |
| Smart FORTWO Cabrio (451) | 48 коня |
