комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181282 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 156,35 mm |
| височина | 52,49 mm |
| дебелина | 17,9 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.600 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181282 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/420 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 156,4 mm |
| височина 2 | 52,67 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21927
|
|
ICER 23221
|
|
ATE 13046070672
|
|
ATE 607067
|
|
BARUM BA2143
|
|
BENDIX 573042B
|
|
DELPHI LP1413
28.99 €
-20%
23.19 €
|
|
FREN-J 684081
|
|
FTE BL1641A2
|
|
HP (ZEBRA) HP7855
|
|
ICER 181282
43.07 €
-0%
43.07 €
|
|
ICER 181282206
|
|
ICER 181282210
|
|
LÖBRO 32741
|
|
MGA MGA532
|
|
OPTIMAL 10385
45.38 €
-20%
36.31 €
|
|
REMSA 258721
|
|
REMSA 258722
|
|
REMSA 58721
|
|
REMSA 58722
|
|
ROADHOUSE 258721
|
|
ROADHOUSE 258722
|
|
ROULUNDS RUBBER 684081
|
|
SACHS 111_1104
|
|
SPIDAN 32741
|
|
STOP 573042S
|
|
WOKING 487321
|
|
WOKING 487322
|
|
ALFA ROMEO 9947776
|
|
ALFA ROMEO 9951067
|
|
ALFA ROMEO 9951243
|
| Alfa Romeo 145 (930) | 103 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 103 коня | бензин |
| Alfa Romeo 146 (930) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 145 (930) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo 145 (930) | 105 коня | дизел |
| Alfa Romeo 146 (930) | 105 коня | дизел |
| Alfa Romeo 146 (930) | 112 коня | бензин |
| Alfa Romeo 145 (930) | 112 коня | бензин |
