комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181285 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 95 mm |
| височина | 48,9 mm |
| дебелина | 18,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.080 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181285 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/181 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23169
|
|
ICER 23170
|
|
BENDIX 571904B
|
|
BORG & BECK BBP1608
|
|
BREMBO P61050
|
|
DELPHI LP1084
|
|
DELPHI LP1606
31.89 €
-20%
25.51 €
|
|
FIRST LINE 3233
|
|
FREN-J 492281
|
|
ICER 181285
42.15 €
-0%
42.15 €
|
|
LÖBRO 32579
|
|
MGA MGA333
|
|
OPTIMAL 10126
|
|
ROULUNDS RUBBER 492281
|
|
SPIDAN 32579
|
|
STOP 571904S
|
|
WOKING 362312
|
|
CITROEN 425107
|
|
CITROEN 95666894
|
|
PEUGEOT 425107
|
|
PEUGEOT 95666894
|
| Citroen ZX (N2) | 152 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 158 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 I (15B) | 105 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 405 I (15B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 405 II (4B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 120 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 105 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 405 II Break (4E) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 152 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 306 кабриолет (7D, N3, N5) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 152 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 150 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 150 коня | бензин |
| Peugeot 405 I Break (15E) | 109 коня | бензин |
