комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181286 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131,8 mm |
| височина | 58,5 mm |
| дебелина | 17,3 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.590 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181286 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/125 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23094
|
|
ICER 23095
|
|
ICER 23563
|
|
ICER 23564
|
|
MG GBP90346
|
|
MG SFP000070
|
|
MG SFP000370
|
|
ATE 13046058252
|
|
ATE 605825
|
|
BARUM BA2278
|
|
BREMBO P28029
|
|
DELPHI LP1503
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
FIRST LINE 3278
|
|
FOMAR Friction 51690081Q
|
|
FREN-J 690081
|
|
FTE BL1668A4
|
|
GALFER 21326
|
|
GALFER B1G10213262
|
|
GALFER G1021326
|
|
ICER 181286
46.42 €
-0%
46.42 €
|
|
ICER 181286200
|
|
ICER 181286206
|
|
ICER 181286396
|
|
LEADER PARTS 20307731
|
|
LÖBRO 32391
|
|
MAFIX PL397
|
|
METALFREN 00534
|
|
MGA MGA534
|
|
NK 222630
|
|
OPTIMAL 10311
|
|
PEX 7507
|
|
QH Benelux BP1092
|
|
QUINTON HAZELL BP1092
|
|
ROULUNDS RUBBER 690081
|
|
SACHS 111_0860
|
|
SPIDAN 32391
|
|
WOKING 794302
|
|
HONDA 45022S1AE02
|
|
HONDA 45022S1AE50
|
|
HONDA 45022S1AE64
|
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 136 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 147 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 105 коня | дизел |
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 114 коня | бензин |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 136 коня | бензин |
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 115 коня | дизел |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 154 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 106 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 106 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 126 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 120 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 139 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 139 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 139 коня | дизел |
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 112 коня | дизел |
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 136 коня | дизел |
| Nissan ALMERA TINO (V10) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 154 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 147 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 105 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 109 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P12) | 116 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P12) | 116 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA комби (WP12) | 116 коня | дизел |
