комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181287 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 87,15 mm |
| височина | 53,3 mm |
| дебелина | 15,3 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.885 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181287 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/366 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23527
|
|
ICER 23684
|
|
A.B.S. 37175
|
|
ATE 13046058272
|
|
ATE 605827
|
|
BENDIX 572478B
|
|
DELPHI LP1626
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
FIRST LINE 3279
|
|
FREN-J 790381
|
|
FTE BL1669A2
|
|
GALFER 21397
|
|
HP (ZEBRA) HP7163
|
|
ICER 181287
32.35 €
-0%
32.35 €
|
|
ICER 181287200
|
|
JURID 572478J
54.3 €
-20%
43.44 €
|
|
LÖBRO 32389
|
|
MGA MGA535
|
|
OPTIMAL 10312
|
|
PEX 7508
|
|
QH Benelux BP1093
|
|
QUINTON HAZELL BP1093
|
|
ROULUNDS RUBBER 790381
|
|
SACHS 111_0861
|
|
SPIDAN 32389
|
|
VALEO 598758
50.23 €
-20%
40.18 €
|
|
WOKING 795302
|
|
HONDA 43022S1AE02
|
|
HONDA 43022S1AE03
|
|
HONDA 43022S1AE04
|
|
HONDA 43022S1AE30
|
|
HONDA 43022S1AE50
|
|
HONDA 43022SEAE10
|
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 136 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 147 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 212 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 105 коня | дизел |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 136 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 154 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 140 коня | дизел |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 140 коня | дизел |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 154 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 147 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 105 коня | дизел |
