комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181294 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 156,3 mm |
| височина | 74,1 mm |
| дебелина | 18,9 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.046 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181294 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/128 |
| дължина 2 | 156,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20676
|
|
ICER 23106
|
|
ICER 23107
|
|
ICER D8407764
|
|
VOLVO 272370
|
|
VOLVO 2723708
|
|
VOLVO 31262795
|
|
VOLVO 9485267
|
|
A.B.S. 37514
|
|
BENDIX 573052B
|
|
BORG & BECK BBP1696
|
|
BREMBO P86015
|
|
FERODO FDB1495
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
FIRST LINE 3325
|
|
FMSI-VERBAND D8407764
|
|
FREN-J 51604881
|
|
FREN-J 604881
|
|
FTE BL2426A1
|
|
GIRLING 6114292
|
|
HELLA PAGID T1587
|
|
HP (ZEBRA) HP7329
|
|
ICER 181294
44.91 €
-0%
44.91 €
|
|
LÖBRO 32605
|
|
LUCAS GDB1429
|
|
LUCAS CAV GDB1429
|
|
LUCAS DIESEL GDB1429
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1429
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1429
|
|
LUCAS TVS GDB1429
|
|
MAFIX PL348
|
|
MGA MGA590
|
|
NECTO FD7014A
|
|
OPTIMAL 12074
|
|
PAGID T1587
|
|
REMSA 239050
|
|
REMSA 39050
|
|
ROADHOUSE 239050
|
|
ROULUNDS RUBBER 51604881
|
|
ROULUNDS RUBBER 604881
|
|
SACHS 111_1107
|
|
SIMER 5815
|
|
SPIDAN 32605
|
|
STOP 573052S
|
|
TEXTAR 2310618905
|
|
TEXTAR 2310601
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
TRISCAN 811027008
|
|
TRW GDB1429
54.89 €
-20%
43.91 €
|
|
VALEO 598481
68.49 €
-20%
54.79 €
|
| Volvo S70 (LS) | 140 коня | дизел |
| Volvo V70 I (LV) | 126 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 193 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 193 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 140 коня | дизел |
| Volvo V70 I (LV) | 211 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 143 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 250 коня | бензин |
| Volvo S70 (LS) | 226 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 226 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 250 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 163 коня | бензин |
| Volvo V70 I (LV) | 140 коня | дизел |
| Volvo XC70 CROSS COUNTRY | 193 коня | бензин |
