комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181329 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 137,8 mm |
| височина | 52,65 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.575 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181329 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/204 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21497
|
|
ICER 21498
|
|
ICER 21499
|
|
ICER D465A7573
|
|
ICER D7647573
|
|
ICER D7647632
|
|
BORG & BECK BBP1962
|
|
BOSCH 0986495153
|
|
DELPHI LP1449
|
|
FIRST LINE 3602
|
|
FMSI-VERBAND D465A7573
|
|
FMSI-VERBAND D7647573
|
|
FMSI-VERBAND D7647632
|
|
FTE BL2428A1
|
|
ICER 181329
32.28 €
-0%
32.28 €
|
|
ICER 181329396
|
|
LUCAS GDB3144
|
|
LUCAS CAV GDB3144
|
|
LUCAS DIESEL GDB3144
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3144
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3144
|
|
LUCAS TVS GDB3144
|
|
MK Kashiyama D05091
|
|
OPTIMAL 10133
|
|
REMSA 232412
|
|
REMSA 32412
|
|
ROADHOUSE 232412
|
|
SACHS 111_0771
|
|
SIMER 6801
|
|
TRW GDB3144
|
|
WOKING 224312
|
|
HONDA 06450S5DA01
|
|
HONDA 45022S01A01
|
|
HONDA 45022S01A02
|
|
HONDA 45022S01A03
|
|
HONDA 45022S10000
|
|
HONDA 45022S10010
|
|
HONDA 45022S10020
|
|
HONDA 45022S5DA00
|
|
HONDA 45022S5DH00
|
|
HONDA 45022S84A00
|
|
HONDA 45022SNEA00
|
|
HONDA 45022TR3A00
|
|
HONDA H4502S10003
|
|
HONDA V9118H014
|
| Honda CIVIC V купе (EJ) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC IX (FK) | 99 коня | бензин |
| Honda CIVIC IX (FK) | 141 коня | бензин |
| Honda CIVIC IX (FK) | 150 коня | дизел |
| Honda CIVIC VI седан (EJ, EK) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI купе (EJ, EM1) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | дизел |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 201 коня | бензин |
| Honda CIVIC IX (FK) | 120 коня | дизел |
