комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181335 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 155,1 mm |
| височина | 70,1 mm |
| дебелина | 19 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.931 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181335 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/119 |
| дължина 2 | 156,4 mm |
| височина 2 | 67,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23112
|
|
ICER 23113
|
|
ICER 23114
|
|
ICER D14628662
|
|
MG 10086234
|
|
MG SFP100511
|
|
A.B.S. 37151
57.9 €
-20%
46.32 €
|
|
ATE 13046071442
|
|
ATE 607144
|
|
BENDIX 571980B
|
|
BOSCH 0986424758
|
|
BREMBO P52017
|
|
CECAUTO 618720
|
|
DELPHI LP1521
28.45 €
-20%
22.76 €
|
|
FERODO FDB1355
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
FIRST LINE 3239
|
|
FMSI-VERBAND D14628662
|
|
FREN-J 680381
|
|
FTE BL1775A2
|
|
GALFER 21244
|
|
GALFER B1G10212442
|
|
GALFER G1021244
|
|
GIRLING 6113742
|
|
HELLA PAGID T1197
|
|
HP (ZEBRA) HP7202
|
|
ICER 181335
46.14 €
--0%
46.14 €
|
|
ICER 181335400
|
|
ICER 181335825
|
|
JURID 571980J
|
|
LÖBRO 32781
|
|
LUCAS GDB1374
|
|
LUCAS CAV GDB1374
|
|
LUCAS DIESEL GDB1374
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1374
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1374
|
|
LUCAS TVS GDB1374
|
|
MAGNETI MARELLI BP1095
|
|
METALFREN 00544
|
|
MGA MGA544
|
|
MINTEX MDB2011
|
|
NECTO FD6854A
|
|
OPTIMAL 10361
|
|
PAGID T1197
|
|
REMSA 271900
|
|
REMSA 71900
|
|
ROADHOUSE 271900
|
|
ROULUNDS RUBBER 680381
|
|
SACHS 111_0776
|
|
SAFELINE BRAKE PADS D3402
|
|
SIMER 788
|
|
SPIDAN 32781
|
|
STOP 571980S
|
|
TEXTAR 2311219105T4146
|
|
TEXTAR 2311203
131.97 €
-20%
105.58 €
|
|
TRISCAN 811017010
|
|
TRW GDB1374
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
VALEO 598632
63.48 €
-20%
50.78 €
|
|
WOKING 619300
|
|
ROVER GBP90342
|
| Rover 75 (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 175 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 115 коня | дизел |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 120 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 177 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 115 коня | дизел |
| Rover 75 (RJ) | 177 коня | бензин |
| Rover 75 (RJ) | 131 коня | дизел |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 131 коня | дизел |
| Rover 75 (RJ) | 150 коня | бензин |
| Rover 75 Tourer (RJ) | 150 коня | бензин |
