комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181344 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 150,2 mm |
| височина | 54,21 mm |
| дебелина | 18,8 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.319 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181344 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/136 |
| дължина 2 | 151,4 mm |
| височина 2 | 51,31 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23200
|
|
ICER 23201
|
|
ICER D14608660
|
|
FORD USA YS612K021AA
|
|
FORD USA YS612K021BA
|
|
A.B.S. 37196
|
|
AD AD652
|
|
ATE 13046071202
|
|
ATE 13046071482
|
|
ATE 607120
|
|
ATE 607148
|
|
BARUM BA2203
|
|
BENDIX 571996B
|
|
BORG & BECK BBP1616
|
|
BOSCH 0986424645
|
|
BREMBO P24054
|
|
CECAUTO 618820
|
|
DELPHI LP1470
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
EFI EDP1300
|
|
FERODO FDB1393
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FIRST LINE 3241
|
|
FMSI-VERBAND D11758289
|
|
FMSI-VERBAND D14608660
|
|
FREN-J 685381
|
|
FTE BL1776A1
|
|
GIRLING 6114182
|
|
HELLA PAGID 8DB355008891
|
|
HELLA PAGID T1192
|
|
HP (ZEBRA) HP7327
|
|
ICER 181344
32.89 €
-0%
32.89 €
|
|
ICER 181344206
|
|
ICER 181344400
|
|
JURID 571996J
|
|
LEADER PARTS 20308041
|
|
LÖBRO 32722
|
|
LPR 05P795
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
LUCAS GDB1418
|
|
LUCAS CAV GDB1418
|
|
LUCAS DIESEL GDB1418
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1418
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1418
|
|
LUCAS TVS GDB1418
|
|
LuK D00010020
|
|
MAFIX PL411
|
|
MGA MGA547
|
|
MINTEX MDB2059
|
|
MOPROD MDP1538
|
|
MOTRIO 8671016734
|
|
NECTO FD6891A
|
|
OPTIMAL 12078
|
|
PAGID 8DB355008891
|
|
PAGID T1192
|
|
PEX 7539
|
|
QH Benelux BP1260
|
|
QUINTON HAZELL BP1260
|
|
REMSA 276500
|
|
REMSA 76500
|
|
ROADHOUSE 276500
|
|
ROULUNDS RUBBER 685381
|
|
SACHS 111_0744
|
|
SIMER 772
|
|
SPIDAN 32722
|
|
STOP 571996S
|
|
TEXTAR 2320018805T403
|
|
TEXTAR 2320001
|
|
TRISCAN 811016014
|
|
TRW GDB1418
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
VALEO 598563
46.74 €
-20%
37.39 €
|
|
FORD 1031781
|
|
FORD 1111857
|
|
FORD 1111858
|
|
FORD 1121667
|
|
FORD 1130715
|
|
FORD 1206062
|
|
MAZDA 1E123323Z
|
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 60 коня | дизел |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 50 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 75 коня | бензин |
| Mazda 121 III (JASM, JBSM) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 90 коня | бензин |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 90 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 50 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 60 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 49 коня | бензин |
| Ford FIESTA IV (JA_, JB_) | 75 коня | дизел |
| Ford FIESTA кутия (J5_, J3_) | 75 коня | дизел |
| Ford KA (RB_) | 65 коня | бензин |
| Ford KA (RB_) | 70 коня | бензин |
