комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181359 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 131,6 mm |
| височина | 49,2 mm |
| дебелина | 17,2 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.360 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181359 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/193 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23096
|
|
ICER 23097
|
|
ICER 23528
|
|
ICER 23529
|
|
ATE 13046058612
|
|
ATE 605861
|
|
BOSCH 0986494414
|
|
BREMBO P28031
|
|
DELPHI LP1526
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
FREN-J 689781
|
|
FTE BL1667A2
|
|
ICER 181359
44.67 €
-0%
44.67 €
|
|
ICER 181359400
|
|
LÖBRO 32825
|
|
METALFREN 00550
|
|
MGA MGA550
|
|
NK 222629
|
|
QH Benelux BP1095
|
|
QUINTON HAZELL BP1095
|
|
REMSA 270002
|
|
REMSA 70002
|
|
ROADHOUSE 270002
|
|
ROULUNDS RUBBER 689781
|
|
SACHS 111_0785
|
|
sbs 1501222629
|
|
SPIDAN 32825
|
|
HONDA 45022S1AE61
|
|
HONDA 45022S1AE62
|
|
HONDA 45022S1AE63
|
|
HONDA 45022S1AE80
|
|
HONDA 45022S6FE50
|
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 116 коня | бензин |
| Honda CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 100 коня | дизел |
