комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181366 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 156,5 mm |
| височина | 52,6 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.440 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181366 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/178 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21190
|
|
ICER 21201
|
|
ICER D7967666
|
|
ATE 13046059252
|
|
ATE 605925
|
|
DON TDB125
|
|
FMSI-VERBAND D7967666
|
|
FTE BL1727A2
|
|
GIRLING 6131162
|
|
HP (ZEBRA) HP7380
|
|
ICER 181366
49.4 €
--0%
49.4 €
|
|
ICER 181366396
|
|
LÖBRO 32706
|
|
LUCAS GDB3116
|
|
LUCAS CAV GDB3116
|
|
LUCAS DIESEL GDB3116
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3116
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3116
|
|
LUCAS TVS GDB3116
|
|
MAFIX PL406
|
|
MAGNETI MARELLI BP1031
|
|
MINTEX MDB1889
|
|
OPTIMAL 10068
|
|
REMSA 228620
|
|
REMSA 28620
|
|
ROADHOUSE 228620
|
|
SACHS 111_0863
|
|
SIMER 487
|
|
SPIDAN 32706
|
|
TEXTAR 2119017505T490
|
|
TEXTAR 2119003
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
TRW GDB3116
|
|
WOKING 386320
|
|
DAEWOO 11046152
|
|
DAEWOO 11046152XX2
|
|
DAEWOO 11046952012
|
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 90 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 90 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 95 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 105 коня | бензин |
| Daewoo CIELO (KLETN) | 90 коня | бензин |
| Daewoo CIELO седан (KLETN) | 90 коня | бензин |
| Daewoo LANOS (KLAT) | 106 коня | бензин |
| Daewoo LANOS седан (KLAT) | 106 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 101 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 88 коня | бензин |
| Daewoo ESPERO (KLEJ) | 110 коня | бензин |
