комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181372 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 149 mm |
| височина | 58,2 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.950 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181372 |
| спирачна система | Mando |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/535 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23569
|
|
ICER 23570
|
|
ICER 23571
|
|
ICER D8647792
|
|
SSANGYONG 48130091A0
|
|
A.B.S. 37242
|
|
ATE 13046058322
|
|
ATE 605832
|
|
BENDIX 572453B
|
|
BOSCH 0986424729
|
|
BREMBO P30013
|
|
DELPHI LP1743
37.58 €
-20%
30.06 €
|
|
DOYEN GDB3244
|
|
FERODO FDB1605
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
FIRST LINE 3421
|
|
FMSI-VERBAND D8647792
|
|
FREN-J 696281
|
|
FTE BL1929A2
|
|
GALFER 21295
|
|
GALFER B1G10212952
|
|
GALFER G1021295
|
|
GIRLING 6132449
|
|
GIRLING 6132579
|
|
HELLA PAGID 8DB355009991
|
|
HELLA PAGID T1307
|
|
HP (ZEBRA) HP7229
|
|
HP (ZEBRA) HP7293
|
|
ICER 181372
36.68 €
-0%
36.68 €
|
|
ICER 181372394
|
|
ICER 181372396
|
|
ICER 181372400
|
|
JURID 572453J
52.19 €
-20%
41.75 €
|
|
LEADER PARTS 20308191
|
|
LÖBRO 32789
|
|
LPR 05P858
29.93 €
-20%
23.94 €
|
|
LUCAS GDB3244
|
|
LUCAS GDB3257
|
|
LUCAS CAV GDB3244
|
|
LUCAS CAV GDB3257
|
|
LUCAS DIESEL GDB3244
|
|
LUCAS DIESEL GDB3257
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3244
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3257
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3244
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3257
|
|
LUCAS TVS GDB3244
|
|
LUCAS TVS GDB3257
|
|
MAFIX PL524
|
|
MGA MGA644
|
|
MINTEX MDB2063
|
|
MK Kashiyama D11103
|
|
NECTO FD7057A
|
|
NK 223414
|
|
NK 223420
|
|
OPTIMAL 12084
|
|
PAGID 8DB355009991
|
|
PAGID T1307
|
|
QH Benelux BP1245
|
|
QUINTON HAZELL BP1245
|
|
REMSA 277102
|
|
REMSA 277122
|
|
REMSA 77102
|
|
REMSA 77122
|
|
ROADHOUSE 277102
|
|
ROADHOUSE 277122
|
|
ROULUNDS RUBBER 696281
|
|
SACHS 111_0792
|
|
sbs 1501223414
|
|
sbs 1501223420
|
|
SIMER 876
|
|
SPIDAN 32789
|
|
TEXTAR 2356917005T4136
|
|
TEXTAR 2356901
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
TRISCAN 811043017
|
|
TRW GDB3244
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
TRW GDB3257
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
VALEO 598759
|
|
ZIMMERMANN 235691701
|
|
HYUNDAI 5810126A00
|
|
HYUNDAI 5810126A10
|
|
HYUNDAI 5810126A20
|
|
HYUNDAI 5810126A30
|
|
HYUNDAI 5810126A40
|
|
HYUNDAI 5810139A20
|
|
HYUNDAI 5810139A40
|
|
HYUNDAI 581013AA20
|
|
HYUNDAI 581014AA26
|
|
HYUNDAI 581014AA90
|
| Hyundai XG (XG) | 163 коня | бензин |
| Hyundai XG (XG) | 188 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 173 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 173 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 136 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 146 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 113 коня | дизел |
| Hyundai XG (XG) | 197 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 135 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 140 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE I (SM) | 125 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 170 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 170 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 139 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 139 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 155 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 155 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 110 коня | дизел |
| Hyundai H-1 / STAREX | 145 коня | бензин |
| Hyundai H-1 Travel (TQ) | 170 коня | дизел |
