комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181376 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 151,35 mm |
| височина | 52,07 mm |
| дебелина | 17,9 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.485 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181376 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/323 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 151,45 mm |
| височина 2 | 52,03 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21930
|
|
ICER 23307
|
|
A.B.S. 37012
64.87 €
-20%
51.9 €
|
|
BARUM BA2142
|
|
BREMBO P23113
|
|
DELPHI LP1397
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
GIRLING 6115642
|
|
HELLA PAGID T1114
|
|
ICER 181376
41.76 €
-20%
33.41 €
|
|
ICER 181376206
|
|
ICER 181376210
|
|
LÖBRO 32743
|
|
LUCAS GDB1564
|
|
LUCAS CAV GDB1564
|
|
LUCAS DIESEL GDB1564
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1564
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1564
|
|
LUCAS TVS GDB1564
|
|
NECTO FD6734A
|
|
OPTIMAL 12087
|
|
PAGID T1114
|
|
REMSA 258831
|
|
REMSA 58831
|
|
ROADHOUSE 258831
|
|
SACHS 111_0796
|
|
SPIDAN 32743
|
|
TEXTAR 2193217905T4088
|
|
TEXTAR 2193201
77.21 €
-20%
61.77 €
|
|
TRW GDB1564
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
ALFA ROMEO 77362084
|
|
ALFA ROMEO 77362300
|
| Alfa Romeo 145 (930) | 120 коня | бензин |
