комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181377 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 165,25 mm |
| височина | 54,25 mm |
| дебелина | 19,1 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.806 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181377 |
| спирачна система | Kelsey Hayes |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/424 |
| дължина 2 | 165,3 mm |
| височина 2 | 51,2 mm |
| дебелина 2 | 17,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23043
|
|
ICER 23044
|
|
ICER D7307678
|
|
DODGE 05014527AA
|
|
BOSCH 0986424587
|
|
CECAUTO 618930
|
|
DELPHI LP1531
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
FMSI-VERBAND D7307678
|
|
FTE BL1410A1
|
|
GIRLING 6140915
|
|
HP (ZEBRA) HP7323
|
|
ICER 181377
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
ICER 181377206
|
|
LÖBRO 32044
|
|
LUCAS GDB4091
|
|
LUCAS CAV GDB4091
|
|
LUCAS DIESEL GDB4091
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB4091
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB4091
|
|
LUCAS TVS GDB4091
|
|
MOPROD MDP1368
|
|
NK 229311
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
OPTIMAL 12088
|
|
QH Benelux BP1031
|
|
QUINTON HAZELL BP1031
|
|
REMSA 261000
|
|
REMSA 61000
|
|
ROADHOUSE 261000
|
|
SACHS 111_0797
|
|
sbs 1501229311
|
|
SPIDAN 32044
|
|
TEXTAR 2304318605
|
|
TRISCAN 811010513
|
|
TRW GDB4091
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
VALEO 598556
58.45 €
-20%
46.76 €
|
|
WOKING 710300
|
|
CHRYSLER 4882106
|
|
CHRYSLER 4882107
|
| Chrysler NEW YORKER | 211 коня | бензин |
| Chrysler 300 M (LR) | 254 коня | бензин |
| Chrysler 300 M (LR) | 203 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 133 коня | бензин |
| Chrysler 300 M (LR) | 204 коня | бензин |
| Chrysler 300 M (LR) | 252 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 116 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 150 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 131 коня | бензин |
| Chrysler NEON II | 124 коня | бензин |
