комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181383 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 155,15 mm |
| височина | 74 mm |
| дебелина | 19,6 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.116 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181383 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/398 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 156,28 mm |
| височина 2 | 74,2 mm |
| дебелина 2 | 20,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23115
|
|
ICER 23116
|
|
ICER 23117
|
|
ICER 23122
|
|
ICER 23123
|
|
ICER 23798
|
|
ICER 23799
|
|
ICER 23800
|
|
ICER D8197605
|
|
ICER D9367605
|
|
VAUXHALL 9195064
|
|
VAUXHALL 93173734
|
|
VAUXHALL 93192749
|
|
ATE 13046071732
|
|
ATE 607173
|
|
BENDIX 573146B
|
|
BOSCH 0986424778
|
|
BREMBO P59048
|
|
BREMBO P71007
|
|
DELPHI LP1731
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
FMSI-VERBAND D8197605
|
|
FMSI-VERBAND D9367605
|
|
FTE BL1745A2
|
|
HELLA PAGID T1122
|
|
HELLA PAGID T1203
|
|
HP (ZEBRA) HP7302
|
|
ICER 181383
53.42 €
-0%
53.42 €
|
|
ICER 181383393
|
|
ICER 181383396
|
|
ICER 181383400
|
|
JURID 573146J
65.39 €
-20%
52.31 €
|
|
LÖBRO 32756
|
|
MINTEX MDB2317
|
|
MOTRIO 8660000740
|
|
OPTIMAL 12092
|
|
PAGID T1122
|
|
PAGID T1203
|
|
SACHS 111_0803
|
|
SPIDAN 32756
|
|
TEXTAR 2311720205T4139
|
|
TEXTAR 2311701
54.02 €
-20%
43.22 €
|
|
TEXTAR 2379820305
|
|
TEXTAR 2379801
87.07 €
-20%
69.65 €
|
|
VALEO 598454
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
OPEL 1605032
|
|
OPEL 1605984
|
|
SAAB 5392482
|
|
SAAB 5392485
|
|
SAAB 5532544
|
|
SAAB 5533518
|
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 192 коня | бензин |
| Opel ASTRA G купе (F07_) | 190 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 192 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 177 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 177 коня | дизел |
| Saab 9-5 (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Opel ASTRA G кабриолет (F67) | 192 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 120 коня | дизел |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 192 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 192 коня | бензин |
| Opel ASTRA G купе (F07_) | 192 коня | бензин |
| Opel ASTRA G хетчбек (F48_, F08_) | 200 коня | бензин |
| Opel ASTRA G комби (F35_) | 200 коня | бензин |
| Opel ASTRA G купе (F07_) | 200 коня | бензин |
| Opel ASTRA G кабриолет (F67) | 200 коня | бензин |
| Opel ZAFIRA A (F75_) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 260 коня | бензин |
| Saab 9-5 (YS3E) | 260 коня | бензин |
