комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181384 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 156,3 mm |
| височина | 74 mm |
| дебелина | 19,6 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.132 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181384 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/374 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дебелина 2 | 20,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21848
|
|
ICER 21849
|
|
ICER 21850
|
|
ICER 23324
|
|
A.B.S. 37239
40.46 €
-20%
32.37 €
|
|
ATE 13046071432
|
|
ATE 607143
|
|
BARUM BA2269
|
|
BENDIX 573022B
|
|
BOSCH 0986424633
|
|
BOSCH 0986494035
|
|
BOSCH 0986494390
|
|
BREMBO P85060
|
|
CECAUTO 616042
|
|
DELPHI LP1706
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
FERODO FDB1496
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
FIRST LINE 3361
|
|
FREN-J 611881
|
|
FTE BL1477A2
|
|
GIRLING 6114402
|
|
HELLA PAGID T1194
|
|
HP (ZEBRA) HP7321
|
|
ICER 181384
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
JURID 573022J
58.39 €
-20%
46.71 €
|
|
LÖBRO 32714
|
|
LPR 05P1238
50.92 €
-20%
40.74 €
|
|
LUCAS GDB1440
|
|
LUCAS CAV GDB1440
|
|
LUCAS DIESEL GDB1440
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1440
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1440
|
|
LUCAS TVS GDB1440
|
|
MAFIX PL441
|
|
MGA MGA589
|
|
MINTEX MDB2102
|
|
MOTRIO 8671019140
|
|
NECTO FD6920A
|
|
OPTIMAL 12093
|
|
PAGID T1194
|
|
PEX 7565
|
|
REMSA 239011
|
|
REMSA 39011
|
|
ROADHOUSE 239011
|
|
ROULUNDS RUBBER 611881
|
|
SACHS 111_0804
|
|
SIMER 5818
|
|
SPIDAN 32714
|
|
STOP 573022S
|
|
TEXTAR 2184920605T490
|
|
TEXTAR 2184903
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
TRISCAN 811010524
|
|
TRW GDB1440
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
VALEO 598489
69.76 €
-20%
55.81 €
|
|
FORD 1133046
|
|
FORD 1133445
|
|
FORD 1143349
|
|
FORD 1201124
|
|
FORD 1205695
|
|
FORD 1237132
|
|
FORD 1M212K021BA
|
|
FORD YM212K021AA
|
|
SEAT 7M3698151
|
|
VW 7M3698151
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 130 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 140 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 130 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 150 коня | дизел |
