комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181387 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 87,1 mm |
| височина | 52,9 mm |
| дебелина | 17,2 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.915 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181387 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/375 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20960
|
|
ICER 23516
|
|
ICER 23965
|
|
ICER D3407773
|
|
A.B.S. 37214
39.06 €
-20%
31.25 €
|
|
BREMBO P85058
|
|
FIRST LINE 3350
|
|
FMSI-VERBAND D3407773
|
|
FREN-J 605581
|
|
ICER 181387
42.89 €
-0%
42.89 €
|
|
ICER 181387066
|
|
JP GROUP 7M3698451B
|
|
LÖBRO 32871
|
|
MAFIX PL442
|
|
MGA MGA576
|
|
MOTRIO 8671016748
|
|
OPTIMAL 12096
|
|
PEX 7567
|
|
ROULUNDS RUBBER 605581
|
|
SACHS 111_0806
|
|
SPIDAN 32871
67.04 €
-20%
53.63 €
|
|
VALEO 598681
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
AUDI 8D0698451A
|
|
FORD 1133447
|
|
FORD 1133448
|
|
FORD 1205697
|
|
FORD 1207509
|
|
FORD 1207518
|
|
FORD 1207519
|
|
FORD 1343513
|
|
FORD 1343515
|
|
FORD 1345337
|
|
FORD YM212M008BA
|
|
FORD YM212M008DA
|
|
FORD YM2J2M008AA
|
|
SEAT 7M3698451
|
|
SEAT 7M3698451B
|
|
VW 7M3698451
|
|
VW 7M3698451B
|
|
VW 7M3698451C
|
|
VW 7M3698451E
|
|
VW 8D0698451B
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 110 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 204 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 130 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 131 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 130 коня | дизел |
| Seat IBIZA IV (6L1) | 150 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 140 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
