комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181391 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 76,6 mm |
| височина | 65,53 mm |
| дебелина | 15,8 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.962 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 181391 |
| спирачна система | Brembo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/506 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23157
|
|
ICER D8747749
|
|
MERCEDES-BENZ 1634200720
|
|
MERCEDES-BENZ 1634200920
|
|
MERCEDES-BENZ 1634201120
|
|
A.B.S. 37194
73.74 €
-20%
58.99 €
|
|
ATE 13046049772
|
|
ATE 604977
|
|
BENDIX 573147B
|
|
BOSCH 0986424805
|
|
BOSCH 0986494410
|
|
BREMBO P50043
|
|
DELPHI LP1705
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FERODO FDB1512
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
FIRST LINE 3431
|
|
FMSI-VERBAND D8747749
|
|
FREN-J 202383
|
|
FTE BL1747A2
|
|
GIRLING 6114572
|
|
HELLA PAGID T1188
|
|
HP (ZEBRA) HP7304
|
|
ICER 181391
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
ICER 181391396
|
|
JURID 573147J
41.81 €
-20%
33.45 €
|
|
LEADER PARTS 20308321
|
|
LÖBRO 32882
|
|
LUCAS GDB1457
|
|
LUCAS CAV GDB1457
|
|
LUCAS DIESEL GDB1457
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1457
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1457
|
|
LUCAS TVS GDB1457
|
|
MGA MGA568
|
|
MINTEX MDB2112
|
|
NECTO FD7018A
|
|
OPTIMAL 12099
|
|
PAGID T1188
|
|
PEX 7588
|
|
REMSA 01440
|
|
REMSA 201440
|
|
ROADHOUSE 201440
|
|
ROULUNDS RUBBER 202383
|
|
SACHS 111_0809
|
|
SIMER 884
|
|
SPIDAN 32882
|
|
TEXTAR 2315716004T4105
|
|
TEXTAR 2315716004T4415
|
|
TEXTAR 2315702
76.18 €
-20%
60.95 €
|
|
TEXTAR 2315781
|
|
TRISCAN 811023032
|
|
TRW GDB1457
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
VALEO 598719
47.99 €
-20%
38.39 €
|
| Mercedes M-CLASS (W163) | 218 коня | бензин |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 150 коня | бензин |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 272 коня | бензин |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 163 коня | дизел |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 347 коня | бензин |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 250 коня | дизел |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 292 коня | бензин |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 245 коня | бензин |
| Mercedes M-CLASS (W163) | 235 коня | бензин |
