комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181398 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 192,3 mm |
| височина | 54,2 mm |
| дебелина | 18,6 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 2.167 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181398 |
| спирачна система | Kelsey Hayes |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/319 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дължина 2 | 194,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23336
|
|
ICER 23337
|
|
ICER 23631
|
|
ICER 23632
|
|
ICER 23633
|
|
ICER D7907660
|
|
ICER D9427660
|
|
A.B.S. 38790
|
|
ATE 13046072062
|
|
ATE 607206
|
|
BENDIX 573077B
|
|
BOSCH 0986424666
|
|
BREMBO P37005
|
|
DELPHI LP1557
38.12 €
-20%
30.49 €
|
|
FERODO FDB1523
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
FIRST LINE 3412
|
|
FMSI-VERBAND D7907660
|
|
FMSI-VERBAND D9427660
|
|
FTE BL1826U2
|
|
GIRLING 6141205
|
|
HELLA PAGID T1296
|
|
HP (ZEBRA) HP7334
|
|
ICER 181398
30.99 €
-0%
30.99 €
|
|
JURID 573077J
|
|
LEADER PARTS 20308371
|
|
LÖBRO 32777
|
|
LUCAS GDB4120
|
|
LUCAS CAV GDB4120
|
|
LUCAS DIESEL GDB4120
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB4120
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB4120
|
|
LUCAS TVS GDB4120
|
|
MAFIX PL448
|
|
METALFREN 00512
|
|
MGA MGA512
|
|
MINTEX MDB2153
|
|
MOPROD MDP1543
|
|
NECTO FD6953A
|
|
OPTIMAL 12100
|
|
PAGID T1296
|
|
PEX 7610
|
|
QH Benelux BP1265
|
|
QUINTON HAZELL BP1265
|
|
REMSA 273602
|
|
REMSA 273612
|
|
REMSA 73602
|
|
REMSA 73612
|
|
ROADHOUSE 273602
|
|
ROADHOUSE 273612
|
|
SACHS 111_1112
|
|
SIMER 883
|
|
SPIDAN 32777
|
|
TEXTAR 2363117805T4136
|
|
TEXTAR 2363101
67.33 €
-20%
53.87 €
|
|
TRISCAN 811080527
|
|
TRW GDB4120
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
VALEO 598510
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
WOKING 636302
|
|
JEEP 05011969AA
|
|
JEEP 05018592AA
|
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 190 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 220 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 140 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 223 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 163 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 258 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 163 коня | дизел |
