комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 181408 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 116,75 mm |
| височина | 55 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.190 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 181408 |
| спирачна система | Akebono |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 23294
|
|
ICER D7417611
|
|
A.B.S. 38741
|
|
BENDIX 572468B
|
|
BOSCH 0986424692
|
|
BREMBO P83044
|
|
DELPHI LP1302
40.12 €
-20%
32.1 €
|
|
DOYEN GDB3204
|
|
FERODO FDB1458
16.87 €
-20%
13.49 €
|
|
FIRST LINE 3401
|
|
FMSI-VERBAND D7417611
|
|
FREN-J 699781
|
|
FTE BL1702A1
|
|
GIRLING 6132041
|
|
HELLA PAGID T1229
|
|
HP (ZEBRA) HP7095
|
|
ICER 181408
36.9 €
-20%
29.52 €
|
|
ICER 181408396
|
|
JURID 572468J
|
|
LEADER PARTS 20308411
|
|
LÖBRO 32751
|
|
LUCAS GDB3204
|
|
LUCAS CAV GDB3204
|
|
LUCAS DIESEL GDB3204
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB3204
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB3204
|
|
LUCAS TVS GDB3204
|
|
MAFIX PL450
|
|
MAGNETI MARELLI BP1042
|
|
MGA MGA616
|
|
MINTEX MDB1897
|
|
MK Kashiyama D02216
|
|
NECTO FD6979A
|
|
NK 224542
|
|
OPTIMAL 10211
|
|
PAGID T1229
|
|
PEX 7852
|
|
REMSA 265200
|
|
REMSA 65200
|
|
ROADHOUSE 265200
|
|
ROULUNDS RUBBER 699781
|
|
SACHS 111_1113
|
|
sbs 1501224542
|
|
SIMER 828
|
|
SPIDAN 32751
|
|
TEXTAR 2329416504T4047
|
|
TEXTAR 2329416504T4067
|
|
TEXTAR 2329402
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
TRISCAN 811013020
|
|
TRW GDB3204
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
VALEO 598578
|
|
VALEO 598579
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
WOKING 752300
|
|
TOYOTA 0446502050
|
|
TOYOTA 0446512240
|
|
TOYOTA 0446512520
|
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 110 коня | бензин |
